cleaning1

דוכיפת ביטחון בע"מ

Facebook

חברת הבת שלנו "דוכיפת ביטחון בע"מ" היא חברת אבטחה שאצלה הפקדנו את תחום האבטחה והשמירה על בנייני מסחר ומגורים. נדמה כי אין דבר חשוב יותר מאשר תחושת הביטחון, ואנו כאן כדי להבטיח שתחושו בטוחים ומוגנים בבניין בו אתם עובדים או במקום המגורים שלכם. חיפוש אחר חברות אבטחה במרכז יכול להיות מתיש, ארוך וסבוך, אך הוא גם יכול להיות קצר, ממוקד וענייני עם "סטנלי אחזקות בע"מ".

לפרטים נוספים shape1
cleaning5

בזכות השירות יוצא דופן והאכפתיות - "אצלנו תמצאו שחקני נשמה" בעלי מחויבות בלתי מתפשרת

cleaning6

בזכות המקצועיות - אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את הידע המצטבר של שנים וניסיון עשיר בכל עת. אצלנו תמצאו מאבטחים איכותיים הנבדקים ונבחרים בקפידה

cleaning7

בזכות הקבלות - הפידבקים עלינו מגיעים היישר מהטובים ביותר במשק ובגופים הציבוריים והם ישמחו להמליץ עלינו בשמחה

cleaning8

פתרונות אבטחה מותאמים לכל צורך - אנו שואפים לספק ללקוחותינו את שירותי האבטחה הטובים והאיכותיים ביותר בהתאם לצרכיה הספציפיים של כל חברה.

home27שירותי בידוק בטחוני – שירותי בידוק במרכזים מסחריים וללקוחות קמעונאים

home27שמירה על מבנים – שמירה 24/7 לרבי קומות ולמבנים יוקרתיים

home27שמירה על מרכזים לוגיסטיים – פרויקטים של שמירה ואבטחה למרכזים לוגיסטיים ומסופי מטענים

home27אבטחת עסקים ותעשיה – אבטחת מפעלי תעשיה ובתי עסק בפריסה ארצית

home27אבטחת מוסדות – אבטחת מוסדות ממשלתיים בפריסה ארצית

home27שמירה על אתרי בניה וציוד צמ"ה בפריסה ארצית – אבטחת צמתים ואתרי בניה

home27שמירה על מתקנים ביטחוניים בפריסה ארצית – ניסיון עשיר באבטחת מתקנים ביטחוניים רגישים ובעבודה מול צה"ל, משרד הביטחון ומשטרת ישראל.

מחפשים חברת אחזקה וותיקה ואחראית? מלאו את פרטיכם על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

קצת על חברת האבטחה שלנו

חברת האבטחה שלנו מעסיקה אך ורק מאבטחים מיומנים ומוכשרים לעבודתם העוברים את הקורסים הנדרשים בהתאם לסוג העבודה. אנו עורכים סינון קפדני תחת התקנים המחמירים ביותר על מנת להבטיח כי המאבטחים שיגיעו על מנת לאבטח את הבניין, יעשו זאת על הצד הטוב ביותר עבורכם, השותפים שלנו לדרך. השאיפה שלנו היא להתאים לכם את שירותי האבטחה הטובים ביותר, המתקדמים ביותר והחכמים ביותר ואנחנו עושים זאת עם למידה תמידית את התחום.

שמירה ייסודית על המבנה בו אתם גרים ועובדים:

אז אילו שירותים זמינים לכם דרכנו? אנחנו מעניקים לכם את האפשרות לבחור את השירות המתאים לכם ביותר בהתאם לאופי העסק שלכם או הבניין בו אתם גרים. שירותי השמירה והאבטחה שלנו כוללים בין היתר שירותי בידוק בטחוני בכניסה אל בית העסק שלכם, שמירה על מבנים, שמירה איכותית וייסודית סביב מרכזים לוגיסטיים, אבטחה של מוסדות, שמירה על אתרי בנייה וגם שמירה על מתקנים בטחוניים. שירותי אבטחה הניתנים לכם מטעם חברת אבטחה "דוכיפת ביטחון בע"מ" מבטיחים לכם שקט נפשי, ראש שקט והמון שלווה.

מי מגיע לאבטח ולשמור על הבניין שלכם?

כל עובד שיגיע לאבטח את הבניין המדובר הינו עובד שעבר קורסים רלוונטים לתחום בו הוא עוסק. אנו לא מאמינים בקיצורי דרך, אלא מעניקים לכם דרך קבע את השירות האיכותי והטוב ביותר עבורכם. הקורסים אליהם נשלחים העובדים שלנו הינם קורסים מקצועיים שמאושרים על ידי משטרת ישראל. כל דרישה שלכם תטופל במלוא תשומת הלב ובהתאם לה נשדך לכם את השירות הרלוונטי ביותר ואת אנשי המקצוע המתאימים ביותר בהתאם לסוג הפעילות וסוג האתר שבו נדרשת אבטחה ושמירה. אנו מתחייבים על כך שכל עובד ביטחון המגיע דרך "סטנלי אחזקות בע"מ" יגיע אל הלוקיישן הנדרש בהופעה ייצוגית ומכובדת.

מי נכנס אל העסק שלכם? רק מי שעובר את האישור שלכם:

אחד השירותים שאנחנו מעניקים במסגרת חברת האבטחה שלנו הוא שירות של בידוק בטחוני. בישראל קיימים לא מעט ארגונים שונים העוסקים באבטחת מידע, ביטחון ומודיעין שהכניסה אליהם חייבת להיות מבוקרת וקפדנית. בעוד ישנם בניינים אליהם הכניסה חופשית, ישנם בניינים שחייבים תחילה לסנן את המגיעים אליהם וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. על פי ההנחיות שלכם, נציב עמדה של בידוק בטחוני שהמטרה שלה היא לסנן על פי דרישתכם מי האורחים המאושרים להיכנס אל המרחב שלכם ומי לא. כך, אינכם צריכים להמר על ביטחון העסק שלכם אלא ניתן להבטיח זאת בקלות עם חברת האבטחה שאנחנו מציעים לכם.

שטח המגורים שלכם הוא השטח הפרטי שלכם:

מטרת חברת האבטחה שלנו היא להעניק לכם שלווה ושקט נפשי במקום בו אתם גרים או עובדים. שירות נוסף הזמין לכם דרכנו הוא שירות שמירה במבואת הבניין שלכם. כיום בישראל ישנם לא מעט בניינים גבוהים בעלי קומות רבות שהפכו מטרה של כנופיות של פורצים וגנבים. עם חברת אבטחה כמו שלנו אתם יכולים לישון בשקט תוך הידיעה שיש מי ששומר עליכם בשעות הבוקר ושעות הלילה המאוחרות. נוכל להתאים על פי הדרישות שלכם את פתרונות האבטחה המתקדמים ביותר הכוללים עמדת קבלה מאוישת של 24 שעות ביממה ועד סיוע לדיירים הנמצאים במצב של מצוקה. הבטיחות שלכם היא מטרה מספר אחת ואנחנו כאן כדי להבטיח אותה.

אילו פתרונות אבטחה ושמירה מתאימים לכם?

אתם רק צריכים לשאול את השאלה, אנחנו נשיב לכם את התשובה. אנו דוגלים בהיכרות הדדית שדרכה נוכל להתאים לכם את אנשי האבטחה ההולמים ביותר את הצרכים שלכם על פי הכשרתם. שמירה על אתר ציוד דורשת צוות אחד בעוד בידוק בטחוני דורש מיומנות אחרת. איתנו אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים מענה איכותי לצרכים שלכם, תמיד. המטרה: ביטחון. איך עושים זאת? עם "דוכיפת ביטחון בע"מ".

רוצה להיות גם חלק ממשפחת Stanley Price?
cleaning12 ‘’

רציתי לברך את שירותי האבטחה של סטנלי על המקצועיות והאמינות לכל אורך הדרך. אין ספק שהרגשנו שאנחנו בידיים טובות ובטוחות. צודה רבה!

’’ נעם
מאמרים וטיפים סטנלי-פרייס

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה