אחזקת מבנים אינה דבר של מה בכך

אחזקת מבנים היא תמצית השמירה על המבנה, שישמור על אווירה נעימה, איכות חיים ואף על ערך גבוה, לאורך שנים. אחזקת המבנה כוללת את כל אותם דברים גדולים וקטנים, שאינך פנוי לשים לב אליהם, אלא אם כן אתה פנוי לכך ומכוון על כך, מה שהופך את תשומת הלב לעניין מקצועי ביותר.

אחזקת המבנה דורשת שירותי ניקיון כמובן, שירותי שיפוץ שאינם מותנים בשיפוץ בנוי ומתוכנן בהכרח, אלא תחזוקה שוטפת, וכן ניהול של שגרת החיים במבנה, מבלי שמישהו יצטרך להתפנות לכך מדיירי הבית, או מתוקף תפקידו בבית העסק.

אחזקת מבנים היא מה שחוסך לכם אנרגיה, ומשאיר את העבודה האמיתית בידי ידיים מיומנות לכך. ככל איש מקצוע, גם לאחזקה וניקיון יש רמת גימור שיסודה טמון בניסיון והבנה של התחום.

 

אחזקה וניקיון משרדים

אחזקת משרדים היא עולם בפני עצמו. בית העסק או המשרד, אינו יכול לפנות זמן של העובד בעסק על מנת לשטוף את השירותים או לפנות את הזבל בכל יום, הלא כן? כאן בדיוק נכנסים שירותי האחזקה וכמובן שירותי ניקיון המשרדים אשר הם הפנים של העסק, מרחב העבודה ומאחורי הקלעים של העובדים, בו בעת ובעונה אחת. לכן, חשוב לשמור עליו נקי ומאורגן כראוי. פח שלא ייזרק כי נשכח, עשוי לעורר מעבר לבעיה התברואתית, אף תקיעות של האנרגיה במשרד, מה שיכול להוביל לשלל תרחישים. איננו מעוניינים בכך, ולכן חשוב לשמור על מקצועיות וארגון, תוך כדי שירות אדיב, נעים ושאינו עושה מעצמו עיקר.

חשוב לשמור על אוירה נעימה במשרד, ושירותי הניקיון חייבים להתאים את עצמם ללוח הזמנים של העובדים, ושל העסק, להיות חלק מהמערך הכולל של העסק ולהיות פנים מאירות במקום שמציע שירות ללקוחות, וכמובן, לעובדים עצמם, שם הם מבלים את מרבית שעות היום שלהם.

 

מה כוללת האחזקה במבנים ובמשרדים עצמם?

שירותי הניקיון למשרדים כמובן כוללים את הניקיון היומיומי של המשרד, מריקון פחים, ניקוי אבק ושמירה על היגיינת המרחב הציבורי והפרטי ועד המטבח והשירותים כמובן.

כאשר ניקיון משרדים כולל שטיפה וסידור של המשרד כולו, בהתאם ללוח הזמנים של בית העסק ושירות הלקוחות שלו. חשוב לשים לב שהעובדים אינם מתבקשים ללכת על קצות האצבעות בשעות הפעילות ביותר למשל.

אחזקת מבנים כוללת את השיפוץ וסגירת הפינות של המבנה, אם בסתימות בכיור, קצרים בחשמל או ארגון המרחב על ידי הזזת רהיטים, עציצים וכדומה. כל דבר שצריך להיעשות על מנת לשמור על המבנה יציב ומתוחזק היטב, שירותי האחזקה יעשו.

שירותי האחזקה מונעים מבעל העסק ועובדיו להתעסק במה שאינו חשוב במשך היום, ושומרים על האווירה במשרד שתהיה נעימה ומאפשרת לעבוד בנוחות ובבהירות, וכך יפיקו העובדים את הטוב ביותר במהלך יום העבודה הפורה שלהם.

 
פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה