כך תבחרו נכון 

1. האם הקולגות שלכם מכירים את החברה?

כאנשים פרטיים המחפשים אחר חברת ניקיון, אתם נוטים לחפש המלצות באינטרנט. במקרה בו אתם מעוניינים בחברה המציעה שירותי ניקיון עבור המשרד שלכם, כדאי ללקט המלצות מהקולגות שלכם. ניקיון של משרדים הינו ניקיון שונה מניקיון של בית פרטי – זאת מאחר ושעות הניקיון לא תמיד שגרתיות, תוך שהמלאכה הנדרשת היא בהיקף רב יותר. על כן, התעניינו עם עסקים מקבילים אליכם, אנשי עסקים שאתם מכירים וקבוצות שאתם חברים בהן, האם החברה בה אתם מתעניינים מוכרת למישהו מהם ומה דעתם עליה.

2. מה תחום ההתמחות של חברת הניקיון?

ישנן לא מעט חברות ניקיון, אך תחום ההתמחות של חלקן הוא ניקיון של בתים פרטיים. ניקוי של בית פרטי מתבצע לרוב אחת לשבוע, כאשר במרבית המקרים משרדים יהיו גדולים יותר מבתים. המשמעות? מדובר על שירותים שונים לחלוטין. ניקיון של משרדים מתבצע לרוב על בסיס יומי, כאשר על המנקים לעמוד בהספק רב ובמטרות המוצבות להם: ניקיון כל חדרי השירותים, כל חדרי המשרדים, מבואת הכניסה, המעליות וכדומה. על כן, היצמדו אך ורק לחברות המתמחות בניקיון של משרדים.

3. ניקיון בהתאמה אישית או לא?

ישנן חברות המציעות לכם דילים שלא ניתן לשנות אותם. ניקיון הוא דבר שבבסיסו משתנה בין אדם ואדם ובטח שבין חברה וחברה – לפחות בכל הקשור לצרכים. חשוב מאד לעבוד עם חברה גמישה הפתוחה לקבל את ההערות והשינויים שאתם צריכים. אין כל סיבה שהחברה תתעקש לנקות לכם בכל יום בשבוע כאשר אתם מעוניינים בניקיון שלוש פעמים בשבוע לדוגמא. חפשו אחר החברות שמתאימות עצמן אליכם, תוך שטובתכם ניצבת בראש יחד עם התקציב העומד לרשותכם.

4. חומרי הניקיון וציוד החברה

ואם מדברים לרגע על פרקטיקת הניקיון, הרי שחשוב לדבר עם נציגי החברה גם על חומרי הניקיון בהם נעשה שימוש, על טכניקות הניקוי ועל הציוד שברשות החברה. כיום, המגמה היא לעבוד בין היתר עם חומרים ירוקים שהינם איכותיים יותר ובריאים יותר. כדאי לוודא אל מול נציגי החברה האם הציוד בו נעשה שימוש הינו ציוד חדיש, מתקדם וחשמלי, האם ישנה אפשרות לעבודה על הגובה, ניקיון של חלונות המשרד מחוצה לו והאם החומרים בהם עושים שימוש הם של חברות מוכרות.

5. גמישות שעות העבודה של החברה

כידוע, מרבית האנשים הפרטיים ירצו שינקו להם את הבית בשעות הבוקר – השעות בהן הם לא נמצאים בבית. מנגד, עסקים ידרשו בשעות הפוכות – שעות הערב לניקיון המשרד. לפני שאתם חותמים על חוזה נקי במיוחד, הבטיחו כי החברה יכולה לנקות עבורכם בכל שעה שאתם צריכים – בוקר או ערב. ניקיון בערב מגלם בתוכו יתרונות משמעותיים, כמו ניקיון בחלל ריק מעובדים, ניקיון שלא מתקיים בשעות הפעילות ובעיקר שיש לכם את הזכות להגיע בכל בוקר למשרד נקי ולא למשרד שהולכים לנקות אותו בהמשך היום.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה