1. מנקים גם בגובה

חברת ניקיון לא מנקה רק בחלל הפנימי של המשרד, אלא גם מנקה מחוצה לו. כידוע, בנייני משרדים רבים מאופיינים בקומות מאד גבוהות, כך שעליכם לעבוד עם צוות מקצועי המומחה בעבודה על הגובה. חברה מקצועית תדע לספק לכם שירות כזה שיבטיח גם ניקיון חיצוני למשרד.

 

2. משרד נקי כפנים של המשרד שלכם

הרושם הראשוני של אלו המגיעים אליכם לפגישות – קולגות או מועמדים לעבודה, הוא רושם שלא ניתן לשנות. חברת ניקיון תדאג שהמשרד שלכם יהיה מתוחזק ברמה גבוהה, כך שכל המגיעים אליכם יהנו מאירוח באווירה נקייה ומזמינה.

 

3. סביבת עבודה מזמינה יותר לעובדים

האחריות שלכם כמעסיקים היא להבטיח סביבת עבודה נעימה ככל הניתן לעובדים. לצד המכשור המתקדם והמשרדים המרווחים, חשוב שהעובדים יגיעו בכל בוקר אל משרד נקי.

 

4. מארחים פגישות במשרד נקי

מטבע הדברים, אתם מארחים לא אחת פגישות במשרד שלכם. משרד נקי הינו בסיס לאירוח של פגישות, כאשר משרדים שאינם נקיים מייצרים תמונה מאד לא מחמיאה שפוגעת במוניטין שלכם ובראייה של אלו המגיעים לפגישה אצלכם עליכם.

 

5. תכנית הניקיון בהתאמה מלאה אליכם

חברת ניקיון לא מקנה את החללים על דעת עצמה, אלא שמדובר על תכנית ניקיון המותאמת לצרכים שלכם. ההתאמה לצרכים באה לידי ביטוי בתדירות הניקיון, מספר אנשי הצוות, חלוקת העבודה ושעות הניקיון.

 

6. אפשרות לניקיון בשעות הערב

אתם צודקים – נעים יותר להגיע למשרד נקי בבוקר מאשר להיות עדים לניקיון לאורך כל יום העבודה. חברת ניקיון מקצועית מציעה לכם שירות של ניקיון משרדים גם בשעות הערב. כשהעובדים שלכם מחתימים את כרטיס היציאה, צוות המנקים מחתים כרטיס כניסה.

 

7. תורנות ניקיון לעובדים? לא במקרה הזה

גם בשנת 2018 ישנם מקומות עבודה הדבקים בכך שעל העובדים לקחת באחריות ניקיון המשרד. התוצאה? עובדים ממורמרים שצריכים להעסיק עצמם בעיסוק נוסף מלבד העבודה והאחריות הרבה שעליהם. שירותי ניקיון תוכל לנקות עבורכם ועבור צוות העובדים – כך שאתם מעלים את שביעות רצונו של ההון האנושי.

 

8. צוות קבוע של מנקים!

בעת שאתם עובדים עם חברת ניקיון, אתם זוכים לעבוד עם צוות קבוע. בעת שאתם מביאים מנקים מזדמנים מפעם לפעם, צוות המנקים אינו מכיר את החלל ואינו חש תחושות מחוייבות כלפיכם. עם חברות הניקיון המצב הוא שונה לגמרי שכן מדובר על צוות קבוע שעובד רק אצלכם ונאמן אליכם עם התחייבות למשרד מצוחצח.

 

9. סטנדרט גבוה של מומחי ניקיון

שום עבודת ניקיון לא יכולה להחליף עבודה מקצועית של צוות מנקים המגיע מטעם חברת ניקיון. מומחי ניקיון יודעים לשדך בין סוג החומר לסוג האריחים, לשדך בין ריחות על מנת ליצור הרמוניה מבושמת ולדבוק בטכניקות הניקיון המתקדמות והיעילות ביותר.

 

10. החובה שלכם כלפי העובדים שלכם

משרד נקי הוא החובה שלכם כלפי העובדים שלכם! מגיע גם להם לעבוד בסביבה נקייה ובריאה!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה