המציאות היא שאתם רוצים לעבוד במשרד נקי. הבעיה? מרבית חברות הניקיון מעניקות שירותים רק בשעות היום וכך הן מפריעות לתפקוד של העובדים שלכם. רגע לפני שגם אתם מרימים ידיים, מנקים בעצמכם או מוותרים על ניקיון המשרד, דעו כי גם ישנן חברות המעניקות שירות של ניקיון משרדים בערב עם מפתח. אז מדוע חשוב כל כך לנקות את המשרד ומדוע חשוב עוד יותר לבצע את הניקיון בשעות הערב? כל המידע הנחוץ לכם, ממש כאן לפניכם:

 

מדוע חשוב לנקות את המשרד בכל ערב?

אל המשרד בו אתם עובדים ובו אתם מעסיקים את צוות העובדים שלכם, מגיעים בכל יום עשרות ולפעמים גם מאות של אנשים: החל מהצוות, דרך קולגות ועד לקוחות. מאחר וישנה תנועה גדולה כל כך במשרד, נכנסות גם כמויות גדולות של לכלוך ואבק, חדרי השירותים מתלכלכים בעקבות שימוש רב של המון אנשים והמטבחון צריך להיות מתוחזק על מנת להבטיח רמה נאותה של תברואה. כשם שחשוב לכם לתחזק את הבית הפרטי שלכם, כך חשוב שגם המשרד יהיה מתוחזק. ניקיון משרדים בערב עם מפתח למעשה מאפשר לכם להגיע בכל בוקר אל משרד נקי ומתוחזק המוכן לשרת אתכם לעוד יום נוסף!

 

מדוע חשוב לנקות את המשרד דווקא בערב?

מדוע רבים אלו המעוניינים בשירות של ניקיון בערב תוך שהם דוחים את האפשרות שינקו עבורם בבוקר? הסיבה לכך די פשוטה: על מנת לנקות ביסודיות, יש צורך בחלל ריק מאנשים. האם תוכלו לדמיין את שגרת יום העבודה של הצוות שלכם כאשר הוא צריך לצאת מחדר העבודה או להימנע מכניסה אל חדר השירותים רק מאחר וצוות המנקים צריך לנקות? מדובר על לוגיסטיקה סבוכה שלא נוחה לצוות המנקים ובטח שלא לצוות העובדים שלכם. מעבר לכך, עליכם לזכור כי מגיעים אל המשרד שלכם לקוחות וקולגות, ובעת שישנו צוות של מנקים המסתובב ברחבי המשרד, הנראות המתקבלת מעט מסורבלת ולא מזמינה. הפתרון? ניקיון משרדים בערב עם מפתח!

 

משרד לא מתוחזק: אלו ההשלכות

עליכם לזכור כי ניקיון המשרד על ידי חברה מקצועית אינו מותרות, אלא חובתכם כמעסיקים. בכל יום מגיע אל המשרד שלכם צוות העובדים שמגיע לו לעבוד בסביבה מזמינה, בריאה ומבושמת. סביבת העבודה משפיעה באופן ישיר על תפוקת העובדים: ככל שיהיה להם נעים יותר במקום העבודה שלהם, כך הם יהיו עובדים טובים יותר. מעבר לכך, מגיעים אליכם לפגישות אנשי עסקים ולקוחות, כך שבעת שאתם מארחים אותם במשרד שאינו נקי הרושם שנוצר לגביכם אינו רושם טוב. דאגו למשרד נקי שיהפוך אותו למשרד שנעים יותר לעבוד בו ולארח בו.

 

כמה זמן לוקח לנקות את המשרד שלכם בערב?

ניקיון משרדים בערב עם מפתח לוקח כמה שעות, כאשר מה שמשפיע על זמן הניקיון הוא כמובן גודל המשרד שלכם. העבודה במשרדים קטנים מטבע הדברים קצרה יותר, בעוד משרדים גדולים דורשים בעבודה ממושכת יותר. דבר נוסף המשפיע על אורך העבודה הוא המורכבות שלה, משרדים עם המון ציוד לוקח זמן רב יותר לנקות בהשוואה למשרדים בהם אין כמות גדולה של רהיטים ומוצרי חשמל.

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה