ניקיון יסודי לפני או אחרי הדברה

בהרבה מקרים אחרי שיפוץ או לצורך טיפולי ניקיון מיוחדים אנו נזדקק לחברת ניקיון מקצועית, אמינה אשר משתמשת במיטב המכשירים על מנת לבצע את כל העבודות הנדרשות. מתי באמת נרצה שירותי ניקיון של חברה כזו ? מה עוד חשוב לדעת? מיד נבין..

ניקיון בשילוב הדברה הוא שילוב מנצח על מנת לקבל בית נקי ממזיקים וחרקים.חברת ניקיון צריכה לדאוג לניקיון יסודי של כל הפנלים,ארונות ורצפות אשר באו במגע עם חומרי ההדברה משום שחומרים אלו יכולים להיות רעילים. בסופו של דבר ההדברה צריכה להתבצע ע"י חברת הדברה מקצועית אך גם אם החברה עשתה עבודת הדברה מצוינת יכולות להיגרם מספר בעיות הבנחה והניקוי לאחר ההדברה הוא  רשלני ולא יעיל ולכן חשוב להיעזר גם בשירות של חברת ניקיון מקצועית ובכך לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

פוליש וקס או קריסטל - למראה חדש ומבריק

בדרך כלל משתמשים בפוליש וקס או פוליש קריסטל לאחר בנייה או שיפוץ כללי של הבית. לא כל סוגי הפוליש מתאימים לכל סוגי הרצפות ולכן יש צורך באיש מקצוע מיומן ובמכונות החדישות והטובות ביותר על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. על מנת לקבל משטח ריצוף מבריק ונוצץ הקפידו לבחור חברת ניקיון מנוסה אשר מחזיקה בציוד חדיש וניסיון רלוונטי בביצוע עבודות הברקה וקירצוף רצפות.

ניקיון חלונות ומעטפת מבנים בגובה

ניקיון חלונות בגובה ומעטפת מבנים היא עבודה מסוכנת הדורשת מיומנות המתבצעת רק על ידי צוות סנפלינג סופר מקצועי. תוך שימוש בחומרי ניקיון איכותים ביותר. בדר"כ בניקוי חלונות אשר ממוקמים בגובה נדרש שימוש בשיטת ניקוי שונה מאשר בחלונות הממוקמים בגובה סביר וזאת בשל השחיקה המהירה והעמידות ושל זכוכית החלון אשר נפגעת כתוצאה מאקלים מזג האוויר בעייתי בגבהים הללו,רוחות חזק ומפגעי אקלים.

ניקיון בקיטור

ניקוי בקיטור היא שיטת ניקוי בלחץ גבוה עם מכשור מיוחד אשר מסירה את כל הלכלוך הבלתי אפשרי מכל משטח ולכן היא נחוצה מאוד כאשר אנו מדברים על ניקיון מטבחים תעשייתים וביתייים.  ניקיון מסוג זה מתתאים גם לניקיון של חדרי מקלחת,שירותים,חדר כביסה או כל מקום אחור שבו יכול להיווצר לכלוך קשה אשר אינו ניתן להסרה על ידי שיטת הניקוי הרגילה.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה