עדיף לנקות בערב 

אלו מכם הנהנים משירות ניקיון בכותלי הבית הפרטי שלכם, לבטח מתאמים את שעת ניקיון הבית לשעות הבוקר – השעות בהן אתם בעבודה והילדים במסגרות. מנגד, בעת שזקוקים לשירות של ניקיון המשרד הניתן על ידי חברת ניהול נכסים, חוקי המשחק משתנים. יותר ויותר בעלי משרדים מעדיפים ליהנות משירותי הניקיון בשעות הערב ולא במקרה. החשיבות הרבה של משרד נקי ידועה לכל, וכעת כל שנותר להבין הוא מדוע דווקא ניקיון בשעות הערב הוא זה העדיף ביותר, גם לכם:

 

הנראות החיצונית כלפי הקולגות והלקוחות

ראשית, חשוב לזכור שהמשרד שלכם אינו סטירילי וכולל רק אתכם ואת צוות העובדים שלכם. מאחר ואתם בית עסק המעניק שירות, לא אחת מגיעים אליכם לקוחות לפגישות וכך גם אנשי עסקים שונים. בעת שמסתובב דרך קבע במשרד צוות של מנקים המגיע מטעם חברת ניהול נכסים, הנראות המתקבלת היא מעט מסורבלת וכזו שיוצרת אי נוחות. אל המשרד שלכם אמורים להגיע כל האורחים הרצויים כאשר המשרד כבר נקי ולא במהלך מלאכת הניקיון המתבצעת על ידי הצוות המקצועי.

 

נותנים לצוות העובדים לעבוד כמו שצריך

מעבר לכך שצוות ניקיון שעובד אצלכם בשעות הפעילות פוגע בנראות המזמינה של בית העסק, הרי שהוא גם עתיד להפריע לא מעט לעובדים שלכם. מטבע הדברים, צוות הניקיון המגיע מטעם חברת ניהול נכסים, מנקה גם בתוך המשרדים בהם עובד צוות העובדים שלכם. כך, לא אחת נוצרת הפרעה בשגרת העבודה שכן על העובדים לצאת מהמשרד על מנת שהצוות יוכל לנקות. דומה הדבר גם עם אזורים רטובים שלא ניתן לעבור בהם כמו המטבחון, חדרי השירותים והמסדרון, דבר המפריע לנהל שגרת יום תקינה במשרד. על כן, דחו גם אתם את שעות הניקיון לשעות הערב.

 

קל יותר לנקות במשרד ריק

ולא ניתן שלא להציג גם את הלוגיסטיקה של הניקיון: קל הרבה יותר לנקות משרד שהינו ריק מעובדים מאשר משרד שיש בו תנועה רבה. המטרה של חברת ניהול נכסים שדואגת גם לניקיון המשרד שלכם היא להבטיח שהמשרד שלכם יהיה מצוחצח ומזמין בכל יום מחדש. הניקיון של המשרד לאורך שעות הפעילות מקשה על הצוות לנקות ביסודיות ואת כל האזורים הנדרשים. מעבר לכך, בעת שמנקים עבורכם בשעות הערב, קל יותר להרים כסאות ושולחנות וגם לפנות אזורים שונים כמו אזור קבלת הפנים לטובת הניקיון. על כן, דחו גם אתם את מלאכת הניקיון לשעות בהן המשרד שלכם אינו פועל.

 

פותחים את הבוקר עם משרד נקי!

והדבר החשוב ביותר: בעת שחברת הניקיון מנקה אצלכם בשעות הפעילות, נדמה כי אתם לא זוכים אף פעם במשרד נקי, אלא שאתם דרך קבע בתוך סביבה שבה מנקים. מנגד, בעת שמנקים אצלכם בשעות הערב, הרי שאתם עתידים להגיע בבוקר אל משרד מבושם ונקי! כך, בכל סוף יום עבודה, יגיע הצוות מטעם חברת ניהול נכסים שידאג לנקות עבורכם ולבסס למענכם יום עבודה נקי נוסף. במקום שהצוות ינקה בצמוד אל שעות הפעילות שלכם, הוא יכול לנקות לאחר שעות הפעילות שלכם. מי יוצא מכך נשכר? גם אתם, גם העובדים, גם הלקוחות וגם צוות המנקים!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה