היתרונות שבעבודה עם חברת ניקיון:

השאלה היא לא אם לנקות את המשרד שלכם או לא, אלא מי צריך לנקות עבורכם: מנקה פרטי או צוות המגיע מחברת ניקיון מוכרת ובעלת שם? התשובה לכך היא חד משמעית: חברות הניקיון מסתמנות כאלו המקצועיות ביותר, אלו המשקיעות יותר ברכישת חומרי ניקיון איכותיים ואלו שיתאימו את שעות הניקיון לשעות המתאימות אך ורק לכם. לפניכם, כל היתרונות שבעבודה צמודה אל מול חברת הניקיון:

 

החברה מתאימה עצמה לשעות המתאימות לכם

הסיבה הראשונה שכדאי לכם לעבוד עם חברה המספקת שירותי ניקיון ולא עם מנקה פרטי היא מאחר והחברה מתאימה עצמה דרך קבע לשעות הנוחות לכם. לרוב, מנקים פרטיים מגדירים את שעות העבודה שלהם לשעות הבוקר, וכך מגבילים אתכם לתאם את שעות הניקיון לשעות אלו. הבעיה הגדולה? ניקיון המשרדים בשעות הבוקר המוקדמות אינו הבחירה הטבעית של בעלי המשרדים, ורבים אלו המעוניינים שינקו עבורם את המשרד לאחר שעות הפעילות.

 

משמרים את איכות המשרד ומעלים את ערכו

כידוע, עבודת תחזוק המתבצעת בתדירות גבוהה לא רק משמרת את איכות המשרד שלכם, אלא גם מעלה את ערכו. משרדים שאינם מתוחזקים כראוי יכולים להגיע למצבים של הזנחה שבאים לידי ביטוי בעובשים, רטיבויות, כמויות אדירות של אבק, פטריות וכדומה. בעת שעובדת אצלכם חברה שדואגת לתחזק את המשרד שלכם עם ניקיון המתבצע בכל יום, אתם יכולים להיות שקטים כי המשרד בו עובדים העובדים שלכם ובו מתארחים אנשי עסקים חשובים, ישמור על תחזוק גבוה.

 

ניקיון בזמן קצר: עבודה יעילה ואידיאלית

חברות הניקיון לא שולחות אליכם מנקה אחד בלבד שכל מלאכת הניקיון נמצאת באחריותו, אלא שמדובר על צוות של כמה מנקים שעובדים עבורכם בעת ובעונה אחת. המשמעות היא שעבודת הניקיון אינה עבודה של שעות ארוכות, אלא שמדובר על עבודה נקודתית ויעילה. כמה זמן לוקח לנקות את המשרד? הכל תלוי גודל המשרד שלכם. איך שלא יהיה, צוות העובד יחד באותו המשרד יכול להשתלט על כל החללים במהירות ולהעניק לכם את האפשרות ליהנות ממשרד נקי ומבושם תוך זמן קצר.

 

חברת ניקיון שולחת אליכם צוות קבוע!

אם כבר העסקתם בעבר מנקים פרטיים, לבטח גם אתם זכיתם להכיר את תופעת ההברזות. המנקים הפרטיים אינם אשמים – הם עובדים לבדם וכך הם מגיעים מהר למצב של שחיקה שלא אחת גורם להם לבטל את הגעתם אל המשרד שלכם. המחיר שאתם צריכים לשלם?

משרד שאינו נקי. חשוב להבין כי על המנקים מוטלת אחריות גדולה מאד, שכן הודות להם אתם יכולים לערוך פגישות באווירה נעימה ולהבטיח לעובדים שלכם סביבה עבודה ראויה. כשאתם עובדים עם חברת ניקיון מוכרת, מגיע אליכם צוות מנקים קבוע ולא מתחלף! צוות קבוע מפתח כלפיכם מחוייבות והסבירות לביטולים הינה נמוכה עד אפסית.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה