צוות המנקים כמעט כמו דיירים

כשאתם מחפשים חברת ניקיון, לא אחת הדבר שחשוב לכם יותר מכל הוא למצוא מחיר נוח ולחתום על חוזה התקשרות. חשוב שתדעו כי ישנם דברים חשובים הרבה יותר, כמו למשל התחייבות החברה על צוות קבוע של מנקים שיגיע אליכם.

 

הוראות ותדרוך ניתנים פעם אחת בלבד

המפגש הראשון שלכם עם חברת ניקיון הוא מפגש שבו עליכם להכיר להם את הבניין בו הם עתידים לעבוד, תוך שאתם נותנים להם דגשים. במרבית המקרים, מפגש שכזה לוקח לא מעט זמן, זאת מאחר ועבודתה של חברת הניקיון מתבצעת או בבנייני משרדים גדולים, או בבנייני יוקרה גבוהים. כשאתם עובדים עם צוות קבוע, המפגש הראשוני הזה מתבצע פעם אחת בלבד, מה שאומר שאינכם צריכים לבזבז עוד מזמנכם בעתיד. מנגד, בהנחה והצוות אינו קבוע ומתחלף מפעם לפעם, יהיה עליכם להעביר את התדרוך ולעבור על כל פינה ופינה בבניין עם הצוות פעם אחר פעם.

 

צוות קבוע מפתח תחושת מחויבות אל המקום

כמו כן, צוות קבוע הנשלח אליכם מטעם חברת ניקיון, הוא צוות שמפתח מחויבות כלפי המקום בו הוא מנקה. המחויבות הזו באה לידי ביטוי גם ברמת הניקיון – שכן לא רוצים לאכזב את השוהים בבניין, והיא גם באה לידי ביטוי בכך שצוות המנקים אינו מבטל את הגעתו אל ימי הניקיונות. חשוב לדעת כי כפי שחשובים לכם איכות חומרי הניקיון, המחירים הניתנים לכם ומקצועיות הצוות, כך גם חשוב להקפיד על צוות קבוע שאינו מתחלף ונשאר נאמן לכם לאורך כל תקופת ההתקשרות.

 

כשמכירים את החלל שלכם, מכירים גם אתכם

זכרו כי בסופו של דבר הצוות המגיע מטעם חברת ניקיון, הינו צוות שהופך להיות חלק מכם: במידה וחברת הניקיון מגיעה לנקות בבניין המגורים, צוות המנקים הופך להיות כמעט כמו דיירים, וצוות המגיע אל בניין משרדים כבר מכיר את כל העובדים ומתפתחים קשרי ידידות טובים. קשרים אנושיים שכאלו יכולים להתפתח רק במקרים בהם הצוות הינו קבוע – כך שמי שיוצא נשכר הוא גם אתם וגם צוות המנקים הזוכה ליחס, מילה טובה וחיוך.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה