ניקיון יסודי ואיכותי אינו מותרות

כבעלי משרדים אתם חושבים דרך קבע איך לשדרג את איכות החיים והעבודה שלכם. אז מצד אחד תוכלו לחשוב בגדול ולנסות לצאת מהקופסא, אך גם תוכלו לחשוב על הדברים הבסיסיים ביותר כמו להבטיח סביבת עבודה נעימה לעובדים שלכם. אם גם אתם התארחתם במשרדים של לקוחות לאחרונה, לבטח שמתם לב לאורחי קבע הנמצאים במשרדים: חברות ניקיון משרדים. ניקיון יסודי ואיכותי אינו מותרות, אלא האחריות שלכם כלפי הלקוחות שלכם וצוות העובדים שלכם. חברות הניקיון דואגות גם לכם גם לשירות של ניקיון חדרי מדרגות, מבואת הכניסה והמשרדים.

אחריות כלפי העובדים שלכם:

אצל סטנלי אחזקות תמצאו חברת ניקיון שתדאג לכם לשירות של ניקיון משרדים, תהפוך את העובדים שלכם לעובדים מרוצים יותר מאשר הם כעת. דמיינו לעצמכם את החוויה הגדולה של העובדים שלכם בעת שהם מגיעים בבוקר למשרד נקי, מזמין ומריח טוב. לא חסרים משרדים בהם רמת תחזוקת הניקיון הינה ירודה, מה שגורם בין היתר לתסכול מצד העובדים על שעליהם לעבוד בסביבה שאינה נאותה. ואתם? אתם תדאגו לחברה העוסקת במתן שירותי ניקיון נרחבים.

 

אחריות כלפי הלקוחות שלכם:

מעבר לכך שעם חברת ניקיון מומלצת אתם מבטיחים את שביעות רצון העובדים שלכם, הרי שאתם גם מבטיחים את שביעות רצון הלקוחות ואנשי העסקים המגיעים אליכם. חברה העוסקת בשירות של ניקיון בניינים מקפידה על מבואת כניסה נקייה, על מעליות מצוחצחות וחדרי מדרגות נוצצים. חשוב מאד לשקף את העסק שלכם כרציני כלפי הלקוחות שלו, ואת הרושם הרציני מייצרים בין היתר עם קבלת פנים חמה בדמות סביבה נקייה. דמיינו שאתם מגיעים לפגישה במשרד שאינכם מכירים: מה התחושות שהיו צפות לכם אם הייתם מגיעים אל משרד מלוכלך? אל תעמידו את המגיעים אליכם למשרד במצב שכזה ודאגו לחברה העוסקת במתן שירותי ניקיון למשרדים.

 

מומחי ניקיון!

חברת ניקיון למשרדים שתדאג לכל שירותי הניקיון אצלכם דואגת לשלב אצלכם צוות קבוע של מנקים שידאגו לסביבה נעימה מאד לעבוד בה ולארח בה. לא מדובר על אנשים העוסקים בניקיון, אלא על מומחי ניקיון של ממש המכירים היטב את רזי הניקיון. מלאכת הניקיון היא מומחיות שאותה צריך להפקיד בידי אמני ניקיון שיודעים לשדך בין חומר הניקוי למשטח אותו רוצים לנקות, באיזו תדירות להשתמש בכל חומר ואיך מגיעים לתוצרים נוצצים..

 

תורניות ניקיון? לא מעבידים את העובדים שלכם:


במידה ולא תביאו אל המשרד שלכם חברת ניקיון במרכז, מי ינקה את המשרד? התשובה לכך עלולה להעציב את העובדים שלכם מאחר והם אלו שיהיו צריכים לנקות. לא אחת ישנן תורנויות ניקוי משרדים המצריכות מהעובדים לא לעסוק אך ורק בתחום העיסוק שלהם, אלא גם לנקות את הקומה בה הם עובדים. כפי שדיירים נהנים כיום משירות של ניהול בתים משותפים, כעת הגיע תורכם להביא את הבשורה גם אל המשרד.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה