לעתים, כל מה שאתם רוצים רגע לפני שאתם מתאמים עם חברת ניקיון, הוא לקבל תשובות לשאלות הבסיסיות ביותר. אז רגע לפני שאתם נהנים מניחוח הניקיון ומלובי מבריק, לפניכם התשובות החמות לשאלות הבוערות:

"כמה מנקים נדרשים לטובת ניקיון הבניין?"

לרוב, הדגש הניתן הוא על האיכות ולא על הכמות. במילים אחרות? גם איש ניקיון אחד – מנוסה, מקצועי ויסודי, יוכל לנקות את הבניין שלכם בסטנדרט הגבוה ביותר. צוות הניקיון מותאם אליכם בהתאמה אישית, ועל בסיס הפרמטרים הבאים:

- מספר הקומות ומספר הדירות

- צורכי הניקיון בבניין שלכם

- מורכבות הניקיון

- תדירות הניקיון הנדרשת

ישנם בניינים בגובה של 10 קומות, אותם ניתן לתחזק עם איש ניקיון אחד בלבד. עם זאת, בניינים גבוהים יותר זקוקים לרוב לצוות מתוגבר, המשתנה בהתאם לפרמטרים שהוצגו.

"מהי התדירות המומלצת לניקיון הבניין?"

בפועל, צוות הניקיון יכול להגיע אליכם בכל יום. תדירות הניקיון מותאמת אליכם ברמה האישית! כלומר, שירותי הניקיון לא מחייבים אתכם בדיל מסוים, אלא שכל אלמנט בשירות מותאם אך ורק לצורכי הבניין. לרוב, בנייני המגורים מנוקים בתדירות של שלוש פעמים בשבוע, בעוד בנייני משרדים המאופיינים בתנועה אינטנסיבית יותר של עובדים קבועים ומבקרים מזדמנים, מנוקים על בסיס יומי.

"האם שירות הניקיון הינו חלק משירות תחזוקה?"

לרוב, כן. חברות האחזקה מציעות לכם שירות נרחב הכולל אבטחה, תחזוקה וניקיון, כאשר אתם רשאים לבחור את השירותים הרלוונטים והמתאימים לכם. נציגי הוועד של בנייני המגורים לרוב פונים אל חברות האחזקה לטובת שירותי אחזקה נרחבים, הכוללים בתוכם גם שירות ניקיון. כאמור, אתם תוכלו לבחור אילו שירותים לרכוש, באיזו תדירות ועל בסיס התקציב העומד לרשותכם.

"האם צוות המנקים הוא צוות קבוע?"

בהחלט. אחד הדברים החשובים ביותר שיש להבטיח אל מול חברות הניקיון, הוא צוות של מנקים קבועים. מנקה קבוע הופך להיות חלק בלתי נפרד מכם – הדיירים. מעבר לכך, המנקה הקבוע בהדרגה לומד את הבניין, את הדרישות שלכם, את האזורים הרגישים שצריך לנקות בצורה מאסיבית ובתדירות גבוהה יותר וכן הלאה. 

"חברת ניקיון עושה שימוש במוצרי ניקיון מיוחדים?"

מאחר ומדובר על ניקיון של בניין, נדרשת היערכות ייחודית לכל פרוייקט ולכל יום ניקיון. בהתאם לגודל הבניין ולדרישות שלכם, מותאמים חומרי ניקיון מיוחדים, מכנות שטיפה מתקדמות ושואבי אבק מותאמים. בנוסף, ישנה אפשרות לנקות את חלונות הבניין כחלק משירות של ניקיון על הגובה. עם זאת, כל עוד מדובר על בניינים קטנים-בינוניים, ברחבת הלובי שלכם סביר ולא תראו שואב אבק תעשייתי או מכונות ניקוי תעשייתיות.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה