עוניינים ליהנות מאיכות חיים גבוהה ומבניין מתוחזק?

עד כמה סבוכה המלאכה של תחזוק בניינים? רבים אלו הבטוחים כי תחזוק של בניין יכול להתבצע בצורה עצמאית, על ידי חלוקת מטלות בין כל הדיירים. בפועל? מדובר על משימה שאינה פשוטה, שמעבר לכך שהיא דורשת שיתוף פעולה מלא בין כל הדיירים, הרי שנדרשת גם זמינות גבוהה מאד של כל הדיירים – עד לכדי כך שתחזוק הבניין מסתמן כג'וב נוסף. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאיכות חיים גבוהה ומבניין מתוחזק, התשובה לכם היא חברה שעוסקת בשירות של אחזקה וניהול מבנים.

חברת האחזקות מעניקה לכם קשת של שירותים שלמעשה מעלימים את כל סימני השאלה – אתם מקבלים מענה לכל אלמנט בבניין שלכם. נציגי חברת האחזקה מעורבים בתחזוק הבניין שלכם דרך קבע, כך שאינכם צריכים לדאוג לדבר, לעמוד בפני בירוקרטיות, להזמין אנשי מקצוע או להיות אחראים על דברים שאינם תחום האחריות שלכם. השירות הניתן על ידי חברה העוסקת בשירות של אחזקה וניהול מבנים, רלוונטי גם לבנייני מגורים וגם לבנייני משרדים. מטבע הדברים, ככל שהבניין גדול יותר, כך נדרשת בו יותר תחזוקה וכך אתם זקוקים יותר לשירות מסוג זה.

 

בניין נקי הוא בניין שנעים יותר לחיות בו

חלקת האלוהים שלכם מטופחת על ידכם דרך קבע, ואין אדם שלא אוהב לגור בבית נקי. יחד עם זאת, נדמה המון פעמים כי ניקיון הבניין נופל בין הכיסאות: פעם אחת המנקה מגיע ופעם אחת לא, איכות הניקיון לא משביעה רצון והעלות אינה תואמת את התמורה. חברה של אחזקה וניהול מבנים דואגת לכם גם לניקיון הבניין, כך שתוכלו לארח את מיטב המכרים שלכם בבניין נקי, וגם אתם תוכלו לחזור בכל יום מיום העבודה שלכם אל בניין מבושם ומזמין.

 

תיקונים במערכות החשמל

איש בעולם המערבי כיום לא יכול לדמיין את חייו ללא חשמל. בדיוק מהסיבה הזו, חשוב לעבוד עם חברה העוסקת בשירות של אחזקה וניהול מבנים. בעת שישנו קצר, עומס על מערכות החשמל או כשל משמעותי יותר, חשוב שיהיה מי שיעניק לכם מענה איכותי ומהיר. חברת האחזקה שתעבוד אתכם, דואגת לבצע תיקונים במערכת החשמל בבניין – החל מהחלפת נורות ועד יצירת שקע חשמל נוסף. בעת שאתם עוסקים במלאכה שכזו בצורה עצמאית, אתם גם מסכנים את עצמכם וגם מבזבזים המון זמן לשווא.

 

אתם לא צריכים להיות גזברים!

הימים בהם ועד הבית היה עובר בין דירות הבניין אינם עוד! חברת האחזקה שתעבוד מולכם תדאג גם לגבות את התשלומים השונים מדיירי הבניין. היתרון הגדול? ועד הבית לא צריך יותר להתעסק עם עם גביית התשלומים, תוך שלא יקרה מצב בו ישנם סכסוכי שכנים בגלל חוסרים וחובות בקופות הועד. חברת אחזקה וניהול מבנים מגשרת גם על הפער הזה ועושה את העבודה במקומכם.

 

יפים מבפנים וגם מבחוץ

ובנוסף, אם יש מסביב לבניין שלכם שטח נוסף שניתן לטפח אותו, דעו כי חברת האחזקה תדאג לכם גם בכל הקשור למעטפת החיצונית של הבניין. במבואת הכניסה ניתן לשתול צמחים ופרחים שיהפכו את הבניין שלכם לפנינה בלב שכונת המגורים. אינכם צריכים לתקשר עם גננים או אנשי מקצוע – הכל עובר דרך ערוץ אחד בלבד.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה