כיום כמעט כל בניין משרדים הנמצא באזורי המסחר והתעשייה בוחר לעבוד עם חברת ניקיון למשרדים הדואגת לנקות ולתחזק את הבניין ואת המשרדים בו. סביבת עבודה נקייה ומזמינה לעובדים שלכם הינה חיונית ומשפיעה מאד על מצב רוחם ושביעות רצונם. אם גם אתם צריכים עוד סיבות טובות מדוע כדאי גם לכם כבעלי משרדים העובדים בבניינים ליהנות משירות של חברת ניקיון מומלצת, הנה לפניכם הסיבות המובילות:

 

מתחזקים ושומרים על הקיים עם שירותי ניקיון:

ניקיון הוא לא מלאכה שמבצעים אחת לתקופה, אלא על מנת ליהנות מניקיון ממושך חשוב לתחזק על בסיס קבוע. המשוואה די פשוטה: החלל לא יהיה נקי אם לא יהיה מי שינקה. חברת ניקיון שתעבוד אצלכם באופן קבוע תדאג לנקות אצלכם את כל החללים בכל יום מחדש, כך שתוכלו ליהנות מסביבה נקייה ומזמינה במשרד בו אתם עובדים. יש לכם אחריות גדולה כלפי העובדים שלכם וכלפי אנשי העסקים מגיעים אליכם לפגישות: אחריות לסביבה נעימה, ריחנית ובטוחה תברואתית.

הברזות מצד מנקים פרטיים? לא במקרה הזה:

אז מצד אחד ישנן חברות ניקיון משרדים בעלות מוניטין, ומצד שני ישנם מנקים פרטיים המועסקים על ידי בנייני המשרדים. אם כבר יש לכם ניסיון בשירות פרטי אתם לבטח יודעים כי לא אחת ישנן הברזות מצד המנקים, כאשר התוצר הישיר הוא בניין שלא זוכה לטיפוח ותחזוק. במקום לתזז בין גופים פרטיים, תוכלו ללכת על הטוב ביותר ולבחור בשירות הניתן על ידי חברת ניקיון במרכז. כך, אתם זוכים לעבוד עם צוות קבוע של מנקים שיגיעו אליכם על מנת לנקות, לתחזק ולשמר.

בניין נקי: תעודת הזהות שלכם:

האם ניקיון נחשב כמותרות? כלל וכלל לא! כבעלי עסקים, חשוב לכם מאד להשתקף בפני הלקוחות שלכם כאנשים רציניים. תעודת הזהות שלכם מבוססת בין היתר על נראות המשרד שלכם והמקום בו אתם יושבים. לא משנה באיזה בניין יוקרתי תפעילו את העסק שלכם כל עוד יגיעו אל סביבה מוזנחת ומלוכלכת אורחים ולקוחות. אין שני לרושם ראשוני ועל כן עליכם לדאוג לשירות ניקיון משרדים קבוע. מה זה אומר שירות קבוע? שתמיד נקי!

אתם מומחים בתחום שלכם, המנקים מומחים בתחומם:

שירותי ניקיון למשרדים ניתנים לכם על ידי צוות מקצועי של מנקים. בתחום העיסוק שלכם, אין לכם מתחרים. בכל התחום של ניקיון? יש כאלו שיודעים קצת יותר איך לנקות, איך לשמר, איך לבצע חיטוי ואיך לבצע פוליש. לא משנה אם מדובר על ניקיון חדרי מדרגות או ניהול בתים משותפים – ניקיון הינו בגדר חובה וחשוב לבצע אותו על פי כל חוקי הספר של מומחי הניקיון. אז רגע לפני שהעובדים שלכם ממלאים דלי עם מים על מנת לעמוד בתורנות הניקיון השבועית, למה שלא תסתייעו בשירות של חברה המעניקה לכם שירות של ניקיון בניינים

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה