חברת נקיון למשרד הבחירה הנכונה 

חברת מקצועית ואמינה לניקיון ולאחזקת מבנים מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה הכוללת בין השאר ניקיון חד פעמי או קבוע למשרדים, שירותי ניהול ואחזקת מבנים ותחזוקה שוטפת על ידי אנשי מקצוע מיומנים. כדי לבחור נכון חברת ניקיון ואחזקה למשרד שלכם, כדאי לבקש המלצות על חברה מקצועית ויעילה מקולגות בעבודה, מקרובי משפחה וכדומה. כמו כן, חשוב לקרוא מידע על החברה, לבדוק איזה שירותים היא מציעה, לבקש הצעת מחיר כללית כדי להשוות עלויות, ומומלץ לשוחח עם נציג החברה כדי להתרשם מהמקצועיות שלו, מרמת השירות ומהיחס האישי ללקוח.

מקצועיות וניסיון בתחום:

כאשר בוחרים חברת ניקיון ואחזקה חשוב לקרוא אודותיה ולבדוק מהו הוותק של העסק, מהו הניסיון של החברה בשירותי ניקיון ואחזקה, מהם אזורי השירות של החברה וכמה עובדים היא מעסיקה. יש עסקים המעדיפים לבחור קבלן ניקיון לצורך ניקוי יסודי וחד פעמי אחת לתקופה, עסקים אחרים מעדיפים להעסיק מנקה על בסיס קבוע, אך הפתרון המקצועי והמומלץ ביותר הוא הסכם מסודר עם חברה מקצועית ובעלת ותק בענף.  

מוניטין חיובי:

יש מאות חברות ניקיון ואחזקה ברחבי המדינה, לכן הבחירה אינה פשוטה. כיום, בעידן האינטרנט המהיר והרשתות החברתיות, כדאי להיעזר בחוכמת ההמונים וחשוב לבדוק מהו המוניטין של חברת הניקיון. ותק בענף ומוניטין חיובי לאורך שנים -  כל אלו ועוד מעידים על חברה מקצועית, אמינה ויעילה.

אסתטיקה, נראות וייצוגיות:

חברה מקצועית לניקיון ולאחזקת מבנים מקפידה על ייצוגיות בעזרת בגדי עבודה איכותיים ונקיים עם לוגו מודפס, תגי זיהוי, כובעים ועוד. כמו כן, חברה מקצועית דואגת לעובדיה ומחייבת אותם ללבוש בגדים מתאימים לעבודה, חשוב לזכור כי עובדים בתחומי ניקיון ואחזקה חשופים לכימיקלים ולרעלים שונים, לסיכונים בעבודה כמו החלקה, תאונות עבודה וחבלות גופניות, לכן העובדים חייבים להקפיד על בגדים המתאימים לסוג עבודתם ולסיכונים השונים.

כדאי לדעת כי במשרדים רבים עבודות הניקיון מתבצעות במהלך היום, כאשר עובדים ולקוחות נמצאים במשרד, לכן הנראות של עובדי חברת הניקיון חשובה עבור העסק, בנוסף בגדים נקיים וייצוגיים לעבודה חשובים למראה אסתטי ולרוב הם מעידים על חברה מקצועית הדואגת לרווחת עובדיה ולבריאותם.

זמינות:

מומלץ לבחור חברת ניקיון ואחזקה המציעה זמינות גבוהה, גם מעבר לשעות הפעילות הרגילות. חברה מקצועית מפעילה בדרך כלל מוקד שירות מסביב לשעון על מנת לאפשר ללקוחות ליצור קשר בכל שעה ובכל בעיה ובקשה. כמו כן, לכל צוות מנקים ואנשי אחזקה יש מנהל האחראי עליהם, ותפקידו בין השאר להיות בקשר רציף עם הלקוח ולטפל בבעיות ובבקשות במהירות ובמיומנות.

סקר שוק והשוואת מחירים:

כדאי לערוך סקר שוק ולבקש הצעת מחיר לשירותי ניקיון ואחזקה מכמה חברות מומלצות. לאחר השוואה בין החברות אפשר לקבל החלטה שקולה ונכונה, אך אין ללכת שבי אחרי מחיר נמוך מדי. עדיף לשלם יותר וליהנות משקט נפשי, משירות מקצועי ללא בעיות, וממענה מהיר בכל בקשה של הלקוח.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה