היתרונות של חברת ניהול ואחזקת מבנים: 

כועד בית אתם מתקשים לגבות דמי השתתפות חודשיים מהדיירים? אתם לא יודעים אל מי לפנות כשישנה תקלה במעלית? ישנה תשובה אחת לכל השאלות שלכם: חברה העוסקת בשירות של ניהול ואחזקת מבנים!

 

1. מתחילים מההתחלה: ערך הנכס עולה

ישנן לא מעט סיבות המצדיקות את עבודתכם אל מול חברה העוסקת בשירות של ניהול ואחזקת מבנים. יחד עם זאת, נדמה כי הסיבה שמצדיקה את עבודתכם עם חברה שכזו היא בעיקר הפוטנציאל האדיר שיש לכם להעלות את ערך הבניין. מטבע הדברים, בעת שמתחזקים את הבניין, דואגים לטיפוחו ומשמרים את כל הדברים הטובים בו, הערך של הנכס נשמר ובמקרים רבים אף עולה. כך לדוגמא, עם בניין מגורים שבו מבואת כניסה שלא נוצלה: חברת ניהול ואחזקת מבנים תוכל לטפח את מבואת הכניסה עם גינה מוריקה ומרהיבה שרק תוסיף לנראות הבניין ולערך שלו.

 

2. לא מבזבזים זמן על ישיבות ועד

לא שמדובר על סוד: זמן שווה כסף, בעיקר בחיים המודרנים בהם קצב דינאמי ומהיר מכתיב את הטון בכל דבר ודבר. ישיבות הועד דורשות מכם לא מעט השקעה בזמן, כאשר הן נערכות בתדירות של פעם או פעמיים בחודש. במקום לבזבז מזמנכם, תוכלו לעבוד עם חברת ניהול ואחזקת מבנים שמקבלת את ההחלטות הנכונות והנבונות ביותר עבורכם. כל החלטה שמקבלת חברת הניהול עוברת רק לאחר אישור הדיירים, אך מבלי לערוך אסיפות ארוכות ומתישות.

 

3. כל הנדרש יוצא לפועל במהירות!

ועדי בתים לא אחת מעלים רעיונות יפים וטובים שמטרתם לשפר את איכות החיים של הדיירים בבניין. מה שקורה בפועל המון פעמים הוא שהמון רעיונות עולים, אך אלו שיוצאים לפועל הינם מעטים, אם בכלל. מנגד, חברת ניהול ואחזקת מבנים הינה חברה המאמצת גישה אקטיבית ואסרטיבית יותר, כך שכל רעיון שעולה גם יוצא לפועל. מעבר לכך, כל תקלה או כשל הנמצאים בבניין שלכם מטופלים במהירות: החל מקריאת טכנאי למעלית, דרך תיקון של נזילה או רטיבות ועד החלפת נורות שנשרפו בקומות השונות.

 

4. ישנו ערוץ אחד שמתקשרים דרכו

במידה והייתם מנהלים את הבניין בצורה עצמאית, היה עליכם לתקשר עם לא מעט גורמים שונים. מנגד, בעת שאתם עובדים עם חברת ניהול ואחזקת מבנים, אתם עובדים אל מול ערוץ אחד בלבד: מנהל האחזקות. באופן זה, מתקצר באופן משמעותי הטיפול בכל הנדרש. הימים בהם הייתם מחזיקים ברשימה של כל אנשי המקצוע ומספרי הטלפון שלהם אינם עוד! כעת, אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות מאיכות החיים המוגשת לכם בחסות חברת ניהול ואחזקת מבנים. כל בקשה, שאלה או התייעצות? אל מול מנהל האחזקות הזמין לכם בזמינות גבוהה.

 

5. מה דעתכם על איכות חיים גבוהה יותר?

אתם מטפחים קריירה ואתם אנשי משפחה נפלאים. האם אתם מעוניינים גם להשקיע מזמנכם בכל הקשור בטיפח הבניין? סביר שלא. אינכם צריכים להשקיע בבניין באופן ישיר, אלא רק בדרך עקיפה עם החלטת כל הדיירים לעבוד אל מול חברת ניהול ואחזקת מבנים שמנהלת ודואגת לאיכות חיים לכל מאות הדיירים שבבניין. התקדמו גם אתם צעד נוסף אל איכות החיים שמגיעה לכם בחלקת האלוהים שלכם.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה