4 טיפים חשובים שכדאי לדעת 

אם אתם עומדים לקראת שיפוץ הבית או המשרד שלכם, מגיעות לכם ברכות חמות. לצד מתיחת הפנים החיונית והמרהיבה שאתם עתידים לזכות לה בעקבות השיפוץ, אתם גם עתידים להתמודד עם כמויות רבות של פסולת ואבק.

לא משנה עד כמה אתם אוהבים לנקות ועד כמה בעייני עצמכם אתם מומחי ניקיון, על מנת להתמודד עם חללים שלאחר שיפוץ, יש צורך בעבודה מקצועית של חברת ניקיון המתמחה בשירותי ניקיון לאחר שיפוץ. רגע לפני שגם אתם מוציאים את כל חומרי הניקיון ויוצאים למלאכה בעצמכם, לפניכם 4 טיפים חשובים לקראת ניקיון לאחר שיפוץ:

 

1. העדיפו תמיד חברת ניקיון מקצועית!

כיום, גם בבניינים פרטיים וגם בבנייני משרדים, מועסקות חברות שהתפקיד שלהן הוא לתחזק את הבניין בכל הקשור לניקיון. הסיבה? ישנה הבנה כי מדובר על מלאכה השמורה לאנשי מקצועי בלבד – למומחי ניקיון אמיתיים אם תרצו. על כן, בעת שהדירה שלכם או המשרד עתידים לעבור שיפוץ נרחב, עליכם לקחת בחשבון כי נדרשת עבודה מעמיקה מאד של ניקיון שחייבת להיות מופקדת בידיים מקצועיות. ניקיון לאחר שיפוץ לא דומה לניקיון של חלל שצריך לתחזק משבוע לשבוע. המשמעות היא שאינכם תמיד יודעים להסתגל לחלל ולנקות אותו, אך חברת הניקיון המקצועית מיומנת גם בניקיון של חללים כאלו.

 

2. קל יותר לנקות חלל ריק

כשם שמומלץ לבצע שיפוץ בחללים ריקים ולא בכאלו הגדושים בציוד, כך גם מומלץ לבצע ניקיון לאחר שיפוץ בחלל ריק. על כן, אם אתם עתידים לקבל רהיטים חדשים או מוצרי חשמל אל הבית או המשרד לאחר השיפוץ שלכם, כדאי להשהות את הגעתם עד לרגע בו יסיימו לנקות עבורכם. מעבר לכך שקל ומהיר יותר לנקות חלל ריק, הרי שבאופן זה אתם גם מבטיחים כי כל החפצים היקרים לכם ישמרו. צוות ניקיון המבצע מלאכה של ניקיון לאחר שיפוץ יכול לנקות ביסודיות רבה יותר חלל שהינו ריק מחפצים. על כן, המתינו עד לסיום הניקיון על מנת לבצע הובלה לכל הפריטים שלכם בחזרה אל החלל.

 

3. העדיפו יום ניקיון מרוכז על פני כמה ימים

תמיד עומדת בפניכם האפשרות לבצע את מלאכת הניקיון ביום אחד או על פני כמה ימים שונים. ההמלצה? לרכז את הניקיון ליום אחד בלבד ולא לפרוס את ימי הניקיון לכמה ימים. על מנת לבצע ניקיון לאחר שיפוץ ביום אחד יש צורך בצוות מחוזק של מנקים שיוכל להשתלט על החלל בצורה יעילה ואידיאלית. מדוע מומלץ לבצע את הניקיון ביום אחד? מאחר ובאופן זה אתם יכולים לחזור לשגרה שלכם מהר יותר. המלצה זו רלוונטית לכם בעיקר אם מדובר על משרד, שכן ניקיון המשרד ביום אחד יאפשר לכם לשוב לשגרה שלכם כבר למחרת וכך להפסיד כמה שפחות ימי עבודה.

 

4. דעו מראש מה עלות השירות

אמינות החברה חשובה לפעמים יותר מהביצועים שלה. על כן, הימנעו מחברות שלא מוכנות לתת לכם מחיר מראש ומספרות לכם שאת המחיר תקבלו רק לאחר הגעת הצוות וסיום הניקיון. באופן זה אתם שבויים בידיהם של נציגי החברה מבלי שיש לכם כל יכולת להתמקח. על כן, דרשו במחיר עבור ניקיון לאחר שיפוץ כבר בשיחת ההיכרות עם חברה ותאמו את כל הפרטים לפני הגעת הצוות.

 
פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה