אם יש דבר שמאפיין את חברת ניהול מבנים יותר מהכל, הוא ההתאמה המלאה אליכם. מאחר ומדובר על עבודה המתבצעת בהתאם לדרישות ולזמנים הנוחים לכם ביותר, אתם יכולים להחליט באילו שעות תהיו מעוניינים בעבודת החברה: בשעות הבוקר או בשעות הערב. בעוד ישנם אלו שעבורם עבודות של תחזוק נוחות יותר לביצוע בשעות היום, ישנם אלו שעבורם דווקא שעות הערב הן האידיאליות ביותר. אז מתי לכם כדאי לעבוד עם חברת ניהול מבנים?

 

הגדרת התפקיד של חברת ניהול המבנים

חברת ניהול מבנים מעניקה לכם קשת של שירותים שהתכלית שלהם היא להקל את חייכם ולחסוך מכם כל טירחה. חברות הניהול לוקחות תחת חסותן את האחריות והטיפול במערכות השונות בבניין המגורים או בניין המשרדים: מערכות החשמל, המים, האינסטלציה, טיפוח המעלית, עליית הגג, הגינה, מבואת הכניסה והלובי וגם ניקיון הבניין. כמו כן, ישנן חברות המעניקות לכם גם שירותי אבטחה במידה ומדובר על שירות הנדרש על ידכם. בעוד ישנן עבודות המתבצעות לאורך כל שעות היום, ישנן גם עבודות המתבצעות נקודתית ביום, כך למשל עם עבודות הניקיון. כך עולה השאלה: האם תרצו שהבניין שלכם יהיה מנוקה בשעות הערב או היום?

 

בניין מגורים: עבודה שוטפת לאורך כל שעות היום

במרבית המקרים, בנייני המגורים מנוקים בשעות היום. הסיבה? אין באמת חשיבות לשעת העבודה, כך שאין צורך בשירות "ספיישל" של ניקיון בשעות הערב. על פי תיאום מראש אתכם, נציגי ועד הבניין, יוחלט באילו ימים ינוקו האזורים השונים בבניין: מבואת הכניסה והלובי, באילו ימים ינוקו הקומות השונות, המעלית, חדר האשפה וחדר הדיירים. שימו לב כי עבודות התחזוקה מתבצעות עבורכם וזמינות לכם לאורך כל שעות היום, כאשר מלאכת הניקיון היא מלאכה שחשוב למקד אותה בלוח זמנים מוגדר וידוע מראש על מנת להתאים אותה אליכם.

 

בניין משרדים: ניקיונות מומלצים בשעות הערב

בשונה מבנייני המגורים, את הניקיון של בנייני המשרדים כדאי לבצע בשעות הערב, לפחות בכל הקשור למשרדים לכשעצמם. חברת ניהול מבנים תנקה את המעליות ואת חדרי המדרגות לאורך כל שעות היום, אך בעת שמדובר על המשרדים בהם אתם עובדים, אין כל ספק כי מומלץ לנקות אותם בשעות הערב. יש לכך כמה סיבות עיקריות: ראשית, בעת שהצוות מנקה עבורכם בערב, אתם זוכים להגיע אל משרד נקי בבוקר ולהתחיל את יום העבודה ברגל ימין.

 

בנוסף, ניקיון של משרד הגדוש בעובדים הינו ניקיון שהינו פחות יסודי, ואם לא די בכך, מדובר על מלאכה סבוכה ונוחה פחות גם לצוות המנקים וגם לצוות העובדים שלכם שעובד בצורה לא נינוחה על בסיס יומי. אם אתם צריכה סיבה טובה נוספת, הרי שצוות של מנקים הנמצא דרך קבע במשרד, יוצר תחושה מעט מסורבלת ופחות מזמינה כלפי הלקוחות והקולגות המגיעים אליכם. ההמלצה? ניקיון על ידי חברת ניהול מבנים בשעות הערב.

 

זמינות מלאה אליכם 24/7!

לא משנה באיזו שעה אתם החלטתם לתאם את הניקיונות עם חברת ניהול מבנים, הרי שבכל מקרה אתם זוכים למענה אנושי בזמינות גבוהה מנציגי החברה. כך, עם כל בעיה, שאלה או תקלה העולה, אתם זוכים למענה מהיר ומיידי!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה