לא רק דלי ומים, אלא גם שאיבת השטיחים:

חברת הניקיון שתעבוד אצלכם במשרד לא מתחילה ומסיימת את עבודתה עם ניקוי אבק משולחנות העובדים. צוות המנקים דואג לשאיבת השטיחים, לתחזוק המטבחון וחדרי השירותים, ניקיון יסודי לחדר המדרגות וגם ניקוי החלונות הגבוהים.

המון פעמים כשחושבים על ניקיון של משרדים, חושבים על שטיפת הרצפה אחת ליום על ידי צוות של מנקים מזדמנים. בפועל, שירות הניקיון הינו שירות נרחב יותר שמטרתו להבטיח לכם ולעובדים שלכם סביבת עבודה אידיאלית בכל שעה ביום. כיוום, בהמון משרדים גם ישנם שטיחים גדולים, תוך שגם ישנם שטיחים מקיר לקיר. כידוע, הבטן הרכה של השטיחים היא האבק, ולכן צוות המנקים דואג לשאוב את השטיחים ברחבי המשרד בתדירות גבוהה. אבק גם גורם לקשיים בנשימה ולאלרגיות שונות, ומעבר לכך – הוא יכול ליצור כתמים על השטיח שלכם.

תחזוק יום יומי לחדרי השירותים והמטבח:

המשרד בו כל עובד שלכם עובד הינו החלל בו נמצאים יותר מכל חלל אחר. מיד לאחר המשרד הפרטי של כל עובד, אלו הם חדרי השירותים והמטבחון הזוכים לנוכחות גבוהה מכל הצוות. המשמעות היא שצריך לתחזק אותם בתדירות גבוהה ולדאוג לסביבה נקייה ובריאה לכל עובד ועובד. צוות המנקים דואג דרך קבע למטבחון נקי שאכן יבסס סביבה ראויה להכנת מזון ואכילתו, תוך שחדר השירותים ינוקה מספר פעמים ביום בכדי להבטיח סביבה היגיינית.

ניקיון יסודי לחדר המדרגות:

אם אתם רוצים לדעת עד כמה חברת הניקיון שעובדת עבורכם נקייה ויסודית, בדקו אותה דווקא במקומות שאינם נראים לעין. בעידן של היום, כמעט ואין אנשים המתניידים דרך חדר המדרגות, אלא באמצעות המעלית. אם בעבר חדרי המדרגות היו המקום היחיד דרכו היו עולים ויורדים העובדים ממשרדים, כיום נהנים מהתניידות מהירה דרך המעליות. האם זוהי סיבה שלא לנקות את חדר המדרגות? חד וחלק, לא. חדרי המדרגות משרתים עובדים העובדים בקומות נמוכות, וגם כאלו שרוצים לשמור על כושר. חברת הניקיון מתחייבת מולכם גם לנקות את חדרי המדרגות כחלק משגרת תחזוק המשרד.

החלונות לא מנקים את עצמם:

אתם בטח מכירים זאת גם מהבית הפרטי שלכם: המקום שהכי פחות נוח לנקות אותו הוא אזור החלונות והחלונות בעצמם. חברת הניקיון לא תשאיר את החלונות שלכם גדושים באבק, אלא שהם ידאגו לנקות את החלונות ולאפשר לכם ליהנות מתצפית מלאה ונקייה אל נופיה של העיר. חברת הניקיון עושה שימוש גם עם סולמות, זאת על מנת להגיע לאזורים גבוהים יותר, תוך שניקיון החלונות לא אחת מתבצע באמצעות סנפלינג.

במקרים בהם ישנם מקומות גבוהים כמו ארונות, מזגנים והנמכות של גבס שאותם תרצו שחברת הניקיון תנקה, יהיה נכון עבורכם לרכוש סולם שישרת אתכם במשרד, גם בעת שמגיעים אליכם אנשי מקצוע אחרים הזקוקים לכלי עזר שכזה

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה