פני המשרד הם פני העסק שלכם

מוצר איכותי או שירות מהפכני לא תמיד מספיקים על מנת לקדם אתכם הלאה אל עבר המטרות העסקיות שלכם. אולי תתפלאו, אך לא תאמינו מה כוחו של משרד נקי בכל הקשור להישגים העסקיים שלכם. מי יוצא נשכר ממשרד מתוחזק ונקי? העובדים שלכם, אנשי העסקים איתם אתם עובדים ובעיקר אתם!

סביבת העבודה משפיעה על צוות העובדים

העובדה כי שכרתם את שירותיהם של צוות העובדים שלכם אינה מקרית: אתם מעוניינים בידע שלהם, הניסיון שלהם וביכולת שלהם להוביל אתכם להצלחות עסקיות. כידוע, בתי עסק גדולים וקטנים כאחד כבר הבינו שסביבת העבודה משפיעה באופן ישיר על תפוקת העובדים ושביעות הרצון שלהם. המשוואה די פשוטה: בעת שהמשרד בו הם עובדים יהיה נקי ומתוחזק על בסיס יומי, כך הם יוכלו לשמור על מוטיבציה גבוהה יותר. מוטיבציה שכזו מתורגמת לעשייה מפרה ולתוצאות, במונחים של בתי עסק תוצאות שוות כסף.

 

משרד נקי כיוצר רושם על הקולגות ואנשי המפתח

בעת שאתם עובדים עם חברת ניקיון על בסיס יומי, אתם יכולים להיות שקטים כי לא משנה מי מתארח אצלכם ומתי – אתם מוכנים לארח. נסו לחשוב על עצמכם כמארחים בבית הפרטי שלכם: מובן כי אתם מכינים את הבית לפני הגעת האורחים. בדיוק כך עם הקולגות ואנשי העסקים החשובים שמגיעים אליכם לפגישות עסקיות. הסבירות כי תצליחו לרקום קשרים עסקיים טובים גבוהה יותר בעת שהמשרד שלכם יהיה נקי ומזמין יותר. פני המשרד הם פני העסק שלכם, השקיעו בו!

 

ההמלצה: ניקיון בשעות הערב במשרד

נדמה כי לא צריך באמת לשכנע אתכם כי משרד נקי הינו נעים יותר, מזמין יותר ומטיב אתכם ועם העובדים שלכם. יחד עם זאת, כן כדאי להמליץ לכם על שעת הניקיון המומלצת ביותר – שעת הערב. כשם שחשוב לארח במשרד נקי, כך גם חשוב לדאוג כי עובדי הניקיון לא יהפכו להיות חלק מנוף המשרד. נוכחות המנקים לאורך שעות היום יוצרת נראות מעט מסורבלת וחשוב להימנע ממנה. על כן, תאמו עם חברת ניקיון לשעות הערב, לאחר שעות הפעילות של המשרד שלכם.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה