לסגור כל עסקה 

שירותי ניקיון הניתנים לכם מחברת ניקיון מקצועית היא כל מה שאתם צריכים על מנת לשרוק את שריקת הפתיחה בדרך לעסקה מוצלחת! עוד הרבה לפני רעיון חדשני, תנאים מעולים ושיתופי פעולה עסקיים, חשוב שתציגו בפגישה שלכם את הקלף החזק ביותר: סביבת פגישה נעימה המתקיימת הודות לניקיון המשרד.

 

קבלת הפנים מתחילה כבר עם מבואת הכניסה

אתם משקיעים רבות בקבלת פנים נעימה ומזמינה לאורחים שלכם. קבלת פנים שכזו כוללת שולחן ערוך בכל טוב, פולדר גדוש בכל החומר הרלוונטי לפגישה ומשרד שבו העובדים ישובים במקומותיהם ומשדרים רצינות. שימו לב כי לצד כל ההכנות שהן ללא כל ספק חשובות, יש להבטיח עוד לפני הכל משרד נקי. רושם ראשוני הינו רושם המורכב מכמה פרמטרים שונים, כאשר מספיק פרמטר אחד שלא תצטיינו בו על מנת לפגום בתדמית שתרצו לייצר. חברת שירותי ניקיון שתעבוד אצלכם דרך קבע, תבטיח כי המשרד יהיה תמיד נקי ותמיד מוכן לפגישות שלכם.

 

ריח ונראות המשרד משפיעים על אווירת הפגישה

לפני פגישות עסקיות, החשש הגדול ביותר שלכם הוא שהפגישה לא תצליח. על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה, אתם משננים את החומרים, מכינים תשובות לכל שאלות ומתאמנים על מענה להתנגדויות. שימו לב כי הכנה לפגישה כוללת בין היתר גם את הכנת המשרד שלכם בו מתקיימת הפגישה. לא תאמינו אפילו עד כמה השפעה יש למשרד מבושם, נקי ומזמין. כשהכל טוב, הכל טוב, אך מה קורה בעת שהמשרד לא מתוחזק? הרושם שאתם יוצרים הוא של חוסר רצינות וכך אווירת הפגישה נפגעת.

 

מדוע שירותי ניקיון צריכים להיות באחריות חברה מקצועית?

השאלה הגדולה היא מדוע יש לתחזק את המשרד באמצעות חברה המספקת שירותי ניקיון. התשובה היא שלא ניתן להתחרות עם ניקיון של אנשי מקצוע. כפי שאתם מתמחים בתחומכם ועל כן מגיעים אליכם לקוחות מכל קצוות הארץ, כך חברת הניקיון מתמחה בתחומה ומבצעת את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר! מעבר לכך, אם לא חברת הניקיון תנקה עבורכם, מי כן? חשוב מאד שהעובדים שלכם יתמקדו בעבודתם ויקדישו את האנרגיה שלהם בעמידה ביעדים ובמתן שירות ללקוחות שלכם. את שגרת הניקיון השאירו לחברה מקצועית!

 

ניקיון לאורך היום או בשעות הערב: מה כדאי?

שירותי ניקיון רלוונטים לא רק לפני פגישות עסקיות, אלא שמדובר על שגרה שצריכה להתקיים במשרד שלכם על בסיס קבוע בכדי להפוך את המשרד לכזה המעודד סביבת עבודה נעימה יותר. לשמחתכם, ניתן לנקות את המשרד גם בשעות הערב, לאחר שעות הפעילות, וזו השעה המומלצת ביותר. לאורך היום, העובדים שלכם נמצאים במשרד ועובדי ניקיון יכולים להפריע לעבודתם. בנוסף, בעת ששגרת הניקיון מתקיימת בערב, נעים יותר להגיע בבוקר אל משרד נקי מאשר להיות עדים לשגרת הניקיון המתבצעת לאורך היום.

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה