האם לטפח את חדר המדרגות?

שירותי אחזקת מבנים הינם שירותים הנמצאים כיום מאד פופולארים גם בקרב בנייני המגורים וגם בבנייני המשרדים. הודות לשירותים אלו, אלו העובדים במשרדים ואלו הגרים בבנייני המגורים, לא צריכים לדאוג כלל לתחזוק הבניין – זאת מאר ויש מי שעושה זאת עבורם ועל הצד הטוב ביותר. כל בניין מתוחזק על פי צרכים שונים ודרישות שונות, כאשר המון פעמים הבקשה היא לתחזק את רחבת הלובי ואת הקומות השונות. אל תשכחו אתם לדרוש גם בטיפוח חדר המדרגות.

 

הטעות הנפוצה: חדר המדרגות הינו שולי ביותר

המון פעמים חדר המדרגות הופך להיות מאחד החדרים החשובים ביותר לאחד החדרים המוזנחים ביותר. הסיבה? ועדי בתים ונציגי בנייני המשרדים שעובדים אל מול נציגי החברה המספקת שירותי אחזקת מבנים, לא דורשים בניקיון חדר המדרגות. שימו לב: למרות שמרבית התנועה נעשית באמצעות המעליות, אסור להפחית בחשיבותו של חדר המדרגות ויש לדאוג לתחזק גם אותו. חדר זה לא רלוונטי רק בשעת חירום, אלא שישנם אלו המתניידים דרך קבע דרך חדר המדרגות.

 

תחזוק נכון: ניקיון בתדירות גבוהה!

מה ההמלצה של החברה המספקת שירותי אחזקת מבנים? לתחזק את חדר המדרגות בתדירות גבוהה מאד. שימו לב כי בחדר המדרגות מתרחשים המון דברים מאחורי הקלעים שאתם לא תמיד מודעים אליהם, כך שאינכם תמיד מודעים לעובדה כי חדרי המדרגות נוטים להתלכלך מהר. כך לדוגמא, בעת שישנן הובלות בבניין: המון פעמים מובילים דרך חדר המדרגות, מה שיוצר המון אבק ולכלוך – כך שחשוב לתחזק את חדר המדרגות כשם שאתם משקיעים בתחזוק המעליות ורחבת הלובי.

 

תכנון עבודה משותף עם נציגי חברת האחזקה

חברת האחזקה שעובדת מולכם תוכל להמליץ לכם על תכנית עבודה המתאימה לבניין בו אתם עובדים וגרים, כאשר נלקחים בחשבון פרמטרים כמו מספר הקומות בבניין, מספר הנכנסים והיוצאים מהבניין בכל יום ועד כמה חדר המדרגות בשימוש. היתרון הגדול ביותר שבעבודה עם חברה שכזו הוא הגמישות וההתאמה המלאה לצרכים שלכם – כך שאתם אלו הקובעים, תוך שיש תמיד מי שממליץ לכם על המתווה הטוב ביותר עבורכם.

 

הכשלים שיכולים להתגלות בחדר המדרגות

גם אתם שואלים את עצמכם אילו כשלים יכולים להתגלות בחדר המדרגות? מעבר לכך שיכולים להצטבר בחדר זה כמויות אדירות של אבק מהסיבה שלרוב חדרי המדרגות אטומים לחלוטין, הרי שכשלים נוספים שמתגלים הם עובשים, רטיבויות, קילופי צבע ואפילו נורות שנשרפו שיש להחליפן במהירות האפשרית. תפקידה של חברת האחזקה הוא לפקח על כל אזור ואזור בבניין, לרבות חדר המדרגות, ולהבטיח כי הוא מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר.

שירותי אחזקת מבנים פוטרים אתכם מכל התעסקות ומכל מטרד. התקדמו גם אתם אל חברת אחזקות מובילה בתחומה שתוכל למנף את איכות החיים שלכם. דעו כי בעת שהבניין מתוחזק ברמה גבוהה, ניתן לאורך השנים אף להעלות את ערכו.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה