הדרך לבחור נכון 

אם גם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים חברת ניקיון, דעו כי אתם לא לבד. לפניכם, מדריך מקוצר שיעשה לכם המון סדר בבלאגן ובעיקר יהפוך את התהליך לבהיר יותר. כך, גם אתם תבחרו את חברת הניקיון הבאה שלכם לעבודה במשרד:

 

1.עד כמה החברה זמינה לכם?

עוד לפני שתתקדמו אל השלבים הבאים, חשוב לבדוק האם השירות שחברה מציעה לכם רלוונטי מבחינת הזמינות שלה. כידוע, חברות הניקיון מעסיקות צוותים של מנקים שגם עובדים אצל חברות אחרות. במידה ואתם מעוניינים בשירות ניקיון על בסיס יומי והחברה יכולה לספק לכם כרגע רק שירות פעמיים בשבוע, הרי שהיא לא רלוונטית לכם. על כן, הבטיחו כבר בתחילת שיחת ההיכרות כי החברה יכולה לעמוד בדרישתכם.

 

2.לא לוחצים ידיים בלי המלצות

בסופו של דבר מדובר על ניקיון, כך שלא מדובר על משהו שתוכלו להתפשר עליו. שירותי ניקיון הניתנים לכם יכולים להבטיח לכם חללים מבריקים ונעימים, אך הם גם יכולים לגרום לכם לעוגמת נפש ובעיקר לחור בכיס. על כן, רגע לפני שאתם חותמים על הסכם העבודה עם נציגי חברת הניקיון, דרשו בהמלצות. מדובר על דבר שלגיטימי לבקש ובעיקר לגיטימי לספק לכם. דרך ההמלצות אתם יכולים לדעת עד כמה חברות אחרות היו שבעות רצון מצוות המנקים, עד כמה הם עומדים בזמנים ועד כמה החלל באמת נקי בסוף היום.

 

3.צוות קבוע אל מול צוות מתחלף – מה עדיף?

אולי מדובר על הדבר האחרון שתשאלו את נציגי החברה בשיחת היכרות שכזאת, אך שימו לב: בשום פנים ואופן אל תסכימו לעבוד עם צוות מתחלף. כל עוד אתם מעוניינים בשירות בתדירות גבוהה, מגיע לכם לקבל צוות קבוע של מנקים. מה החשיבות של צוות קבוע שינקה את המשרד שלכם? ככל שהצוות ינקה אצלכם יותר, כך הוא יכיר את החלל טוב יותר וידע לעבוד ביעילות רבה יותר, הוא יפתח מחוייבות כלפיכם והוא יהפוך להיות חלק מכם.

 

4.טיב חומרי הניקיון

גם אתם מנקים את הבית הפרטי שלכם, כך שאתם מודעים היטב לעובדה שישנם חומרי ניקיון איכותיים לצד חומרי ניקוי שבמקרה הטוב רק מפיצים ריח. על כן, אל תרגישו נבוכים לשאול את נציגי החברה באילו מותגים של מוצרי ניקיון הם משתמשים. כשם שלא הייתם רוצים לשלם לשף שיבשל לכם ארוחת גורמה עם חומרי גלם לא איכותיים, כך גם לא הייתם רוצים שחברת ניקיון מקצועית תנקה עבורכם עם חומרי ניקיון באיכות ירודה.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה