שירות אבטחה בשעות הערב והלילה

אנשי האבטחה עושים עבודת קודש גם בבנייני משרדים, במרכזי קניות וגם בבנייני מגורים. לא אחת נאמר כי לפורצים קל יותר לבצע את זממם בשעות הבוקר, זאת מאחר והם נטמעים בין ההמון. יחד עם זאת, המון פעמים השירות הנדרש הוא דווקא שירות אבטחה בשעות הערב והלילה. מדוע שירות שכזה חיוני גם לאחר שקיעת השמש ולמי הוא מתאים?

 

ישנם מפעלים שעובדים במתכונת 24/7

הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לבחור חברת אבטחה המעניקה שירות לילי היא מאחר והמון פעמים השירות הנדרש הוא שירות לילי. הדוגמא הקלאסית ביותר היא מפעלים שעובדים במתכונת של 24 שעות ביממה, כך שחשוב שהוצבו בכניסה למפעלים אנשי ביטחון שיבקרו את הכניסה והיציאה של כל העובדים ושל האורחים המגיעים לבקר במפעלים. בנוסף, ישנם מרכזי קניות שלמרות שהם סגורים החל מהשעה 22.00, הם מאובטחים על ידי אנשי ביטחון מיומנים המבטיחים כי החנויות מוגנות ואינן יהפכו כטרף קל לכנופיות הפורצים.

 

כשאתם ישנים, ישנם אלו שמתחילים לעבוד

שירות של חברות האבטחה המוצע בשעות הלילה לא רלוונטי אך ורק לבעלי העסקים. כאמור, כיום בבנייני היוקרה ישנן חברות המשרתות את הדיירים וכך הן מעצימות את תחושת הביטחון שלהם. כידוע, בעת שהדיירים הולכים לישון, ישנם אלו המתעוררים – הפורצים. בעידן בו כנופיות הפורצים יודעות להתגבר על מכשולים כמו אזעקות, דלתות נעולות וסורגים, חשוב שתהיה גם חומת מגן אנושית שלא תאפשר את כניסתם של אנשים שאינם דיירי הבניין בשעות הלילה. כך, ניתן למזער משמעותית את תופעת הפריצות שיכולה לפגוע בתחושת הביטחון האישית.

 

עמדת קבלה ועד סיורים מסביב לבניין מגורים

השירות הניתן על ידי חברות האבטחה הינו שירות המותאם באופן ישיר ללקוח. הלקוח יכול להיות כאמור הדיירים של בניין היוקרה או הבעלים של מרכזי קניות. מפרט השירותים הניתן במסגרת שירות האבטחה הינו רחב וכולל בין היתר אנשי ביטחון העומדים בכניסה לבניין, עמדת קבלה מתצפתת על המתרחש במבואת הכניסה, תצפיתנים הצופים במצלמות האבטחה ותפקידם לזהות תנועות חשודות ועד צוותי סיור שמבצעים אחת לשעה סיור מסביב לבניין, המפעל, מרכז הקניות או אזור הבנייה.

 

כמה אנשי אבטחה צריך בבניין המגורים שלכם?

מאחר והשירות מותאם אליכם באופן אישי, גם מספר אנשי האבטחה מותאם אליכם על פי השירות שאתם רוכשים. כמו כן, בבנייני מגורים מספר אנשי האבטחה נקבע בין היתר על בסיס גודל הבניין. ככל שישנן יותר דירות בבניין ויותר קומות, כך נדרשת מעטפת אבטחה נרחבת ועבה יותר. מניפת השירותים שתרכשו תשפיע גם היא – כך שאם כל מטרתם היא עמדת קבלה, סביר כי איש אבטחה אחד במשמרת יספיק. חברת האבטחה תעבוד בצמוד אליכם ותציע לכם תכנית עבודה שתפרט בפניכם את מספר אנשי האבטחה, שעות הפעילות, אופי האבטחה וכדומה.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה