עשרים וארבע שעות שבעה ימים בשבוע 

כיום כמעט כל בניין משרדים נהנה משירות מקצועי ואיכותי של חברות אבטחה במרכז. היעילות הרבה והעבודה הייסודית של אותן החברות הביאה גם את ועדי הבתים של בנייני היוקרה לרצות בשירותי אבטחה מסוג שכזה. כיום, יותר מתמיד, ברור כי אין מחיר לשקט הנפשי שלכם. חברת אבטחה בבניין שלכם תתאים אליכם את מערך האבטחה המתאים לכם ביותר על פי הצרכים המשתנים בין בניין לבניין. המשותף? הלילה אתם הולכים לישון טוב מאד.

 

הלילה הזה אתם ישנים טוב מהרגיל:

 

הידיעה כי יש מי ששומר עליכם מעניקה לכם ראש שקט. ניתן לדמות את השירות של חברת שמירה לדלת הכניסה לבית שלכם: דלת נעולה מעניקה לכם שקט כי אם אדם זר ינסה להכניס את כף רגלו אליכם, הדלת תחסום אותו. דומה הדבר עם שירותי האבטחה של חברות השמירה: אתם זוכים למעטפת הגנה איכותית ויסודית הכוללת בין היתר עמדת קבלה שדרכה רק אנשים מורשים יוכלו להיכנס אל הבניין שלכם, סיורים מסביב לבניין על מנת לנסות לאתר תנועות חשודות ולעתים גם ישנם הדיירים הזקוקים לסיוע מיידי – כל אלו נענים על ידי מערך האבטחה בבניין שלכם.

 

מונעים מאנשים זרים להיכנס אל הבניין:

 

תופעת הפריצות מכה שוב ושוב ודיירים לומדים על בשרם מה זו פריצה אל השטח הפרטי שלך. מעבר לכך שמדובר על אובדן של רכוש רב בעקבות הפריצות, הרי שהדבר המשמעותי אפילו יותר הוא תחושת הביטחון שמתערערת בעקבות הפריצה. ניתן למזער משמעותית את התופעה עם שירותי אבטחה, וביניהם גם עמדת הקבלה שלמעשה מפקחת על מי שנכנס ומי שיוצא מהבניין. כך, לא כל אדם זר יוכל להיכנס אל הבניין בו אתם גרים.

 

מי שומר עליכם? צוות מקצועי ומוכשר:

 

אז מי הצוות שיאבטח אתכם ואת הבניין שלכם? שירות של אבטחה הוא שירות המגלם בתוכו המון אחריות: לא מדובר על עובדים מזדמנים המחפשים עבודה נוחה על הדרך, אלא מדובר על מיומנות, מקצועיות והענקת תשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר. סידורי האבטחה בבניין שלכם מותאמים אליכם על פי הצרכים שלכם. יחד אתכם בונות חברות האבטחה מערך שהינו דינאמי וגמיש. הקווים לדמותם של אנשי האבטחה? לפניכם:

 

אנשי האבטחה של דוכיפת ביטחון בע"מ מגיעים אליכם מטעם החברות המובילות הם אנשי אבטחה איכותיים שנבחרו בקפידה ותחת התקנים המחמירים ביותר. כל עובדי השמירה עוברים הכשרות המוכרות מטעם משטרת ישראל. כל עובד אבטחה מתמחה בתחום שמירה אחר. המשמעות? אתם מקבלים את הצוות המתאים לכם ביותר על פי השירות הנדרש על ידכם. כלומר, אם ברצונכם להציב עמדת קבלה – הרי שתקבלו אל הבניין שלכם עובד אחד, בעוד אם השירות הנדרש על ידכם הוא סיור מסביב לבניין, תקבלו צוות אחרת. צוות מקצועי, התאמה אליכם והופעה ייצוגית – שומרים על הבניין שלכם וישנים הלילה טוב מאד.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה