שמירה יסודית וכוללת כ-24 שעות ביממה

שירותי אבטחה ניתנים כיום כמעט לכל בתי העסקים. אם יש משהו שלא ניתן להתפשר עליו הוא שירותי השמירה, וישנם מתקנים ואזורים שונים בהם האבטחה הינה חיונית יותר מבכל מקום אחר. בישראל פרוסים לא מעט מתקנים ביטחוניים שחשוב להגן עליהם על הצד הטוב ביותר. המתקנים הביטחוניים מאובטחים רק על ידי צוות מקצועי ומיומן המתאים למשימה הנדרשת. שירותי האבטחה מציעים אינספור שירותים הכוללים בין היתר עמדת בידוק בכניסה אל המתקן, סיור רגלי או ממונע מסביב למתקן על מנת לוודא כי אין תצפיות שונות עליו או תנועה של אנשים חשודים, ושמירה יסודית וכוללת כ-24 שעות ביממה.

 

פריצה אל השטח פוגעת במוניטין:

 

חברות אבטחה במרכז השומרות על המתקנים הביטחוניים מבטיחות שמירה אידיאלית ואיכותית על המתקן. מה קורה במידה ויצליחו לפרוץ אל המתקן? סכנה גדולה מאד. פריצה אל השטח פוגעת במוניטין שלו – גם כאשר מדובר על גוף צבאי וגם כאשר מדובר על גוף אזרחי. סביב מתקנים אלו ישנה הילה של רצינות וחוזקה, ובעת שמתגלות פירצות במערך האבטחה הרי שהאמון שנותנים בגופים שכאלו מתערער. על כן, חשוב שלא להמר על טיב שירותי האבטחה ולבחור אך ורק בשירות של חברת שמירה בעלת שם המומחית בשמירה על מתקנים מסוג זה. חברת איכותית + כוח אדם איכותי = שמירה איכותית.

 

גניבת סודות מודיעינים כמסכנים את ביטחון המדינה:

 

בלא מעט מתקנים ביטחוניים ישנם גם סודות מדינה חשובים, מסמכים סודיים וחומרים שלא אמורים להיות נגישים לאיש. על כן, חברת אבטחה מקצה למטרה זו את חוד החנית של המאבטחים על מנת לשלול כל סיכוי שתהיה פריצה. מה קורה במידה ואכן הצליחו להיכנס אנשים זרים אל שטח האתר או המתקן? יכולה להיות סכנה ממשית לביטחון המדינה. על כן, כשאתם בוחרים בחברת האבטחה, חשוב לבחור בחברה המעסיקה אנשי ביטחון מיומנים למשימה הנדרשת. ישנן חברות אבטחה מובילות המעבירות את אנשי האבטחה שלהן קורסים המאושרים על ידי המשטרה. הדרך לשמירה איכותית ואידיאלית מתחילה בכוח אדם מוכשר ואיכותי הנכון לבצע את המשימות השונות.

 

התאמת צוות למשימת האבטחה:

 

אחד הדברים החשובים ביותר הוא להתאים את כוח האדם למשימה הנדרשת. שירותי האבטחה הניתנים כיום הינם נרחבים וכוללים שירותים שונים ומגוונים – בתוך המתקן ומסביב לו. חברת אבטחה מקצועית תתאים לכל מתקן ואזור את צוות האבטחה המתאים ביותר למשימה הנדרשת: הצוותים שמטרתם לבצע סיורים בעלי הכשרות אחרות, בעוד צוותים שמטרתם לסנן את כניסתם של אנשים אל האזור המדובר הינם עוברים הכשרות שונות לגמרי. פתרונות האבטחה מותאמים לכל מתקן ביטחוני על פי הצרכים שלו כאשר מטרת העל היא להבטיח אבטחה יעילה. ניתן לשמור על מבנים בהם מוחזקים חומרים סודיים, שמירה על מרכזים לוגיסיטיים, בידוקים ביטחוניים ואשרות כניסה וכדומה.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה