חברת אבטחה במרכז קניות זה חובה

הסבירות שתגיעו אל בניין משרדים או מרכז קניות מבלי שאיש ביטחון ידרוש מכם לעבור בדיקה בטחונית הינה אפסית. מדובר על סטנדרט שקיים כבר בכל העולם: אנשי אבטחה המעוניינים לשמור על סביבה בטוחה לכל השוהים בחלל באותו רגע נתון.

לא רחוקים כלל הימים בהם אנשי האבטחה היו נוכחים אך ורק בשדות התעופה ובפתח מוסדות ממשלתיים, אך העולם המודרני הביא עמו גם אתגרים ביטחוניים שונים שיש לעמוד מולם. אם גם אתם תהיתם לא אחת מהי החשיבות של נוכחות חברת האבטחה במרכזי הקניות, הנה היא לפניכם:

 

פשוט כי המציאות הישראלית לא מאפשרת אחרת

אחת הסיבות שהבעלים של מרכזי הקניות השונים בוחרים לשלב חברת אבטחה בכל הכניסות אל המרכז היא פשוט המציאות הישראלית. המציאות כיום היא שאין אפשרות שלא להציב כוחות אבטחה בכניסות שונות של מרכזי הקניות.

ישנם גורמים עוינים המנסים לפגוע בשגרת החיים התקינה של אזרחי ישראל – כאשר גורמים שכאלו הם בעיקר גורמי טרור, אך לא אחת מדובר גם על כנופיות של עבריינים המבקשות לחסל מבוקשים גם בתוך סביבה אזרחית תמימה. בעת משלבים כוחות ביטחון מנוסים, ניתן למנוע מקרים מצערים או לכל הפחות להפחית את היקפם.

 

תחושת שקט וביטחון לכל המבלים

לא מעטים הישראלים שהביעו כי הם חרדים לעתים להסתובב ברחובות ובמרכזי קניות השונים מחשש כי ינסו לפגוע בהם. אכן, המציאות הישראלית אינה פשוטה וישנם תקדימים מצערים שרק ניתן ללמוד מהם. בעת שמשלבים אנשי ביטחון מנוסים ובעלי הכשרה מתאימה, הרי שמעניקים לקהל המבלים תחושת ביטחון ושקט נפשי כי הם מוגנים.

בדיקה גופנית שעורכים על כל המבקרים במרכז הקניות למעשה מאפשרת למצוא כלי נשק או אמצעי לחימה אחרים שיכולים לפגוע במבלים. כך, לא אחת מוצאים עוד ועוד אנשים בעלי כוונות שאינן טהורות כאשר כניסתם אל המתחם נשללת.

 

אנשי הביטחון כגורם הרתעה

חשוב לזכור כי עבודתה העיקרית של חברת האבטחה הוא להרתיע. אם חלילה יתכונן אדם לחדור אל תוך מתחם קניות במטרה לפגוע במבלים תמימים, הרי שהוא לא יעשה זאת במתחם קניות שבו הוא מודע לכך שישנו מערך אבטחה מקצועי והיקפי.

הבעיה הגדולה היא דווקא עם המתחמים שבהם אין מערך אבטחה – כך שהכניסה אל מתחמים אלו הינה פשוטה לכל אדם, לרבות אנשים שבכוונתם לפגוע. מנגד, שילובם של אנשי הביטחון גורמת לאותם גורמים לחשוב פעמיים האם כדאי להם לחדור אל אותו מרחב.

 

איך בוחרים את חברת האבטחה המתאימה ביותר?

הדבר החשוב ביותר הוא הניסיון של צוות האבטחה. גם בעת שמדובר על אבטחה בבנייני משרדים, בנייני מגורים ומתחמי קניות, הניסיון הוא הכוח המשמעותי ביותר והפרמטר העיקרי שעליו עליכם לבסס את הבחירה שלכם. אם יש משהו שאין לו מחיר הוא תחושת הביטחון והראש השקט – אל תתפשרו עליהם!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה