למה חברת אבטחה היא חובה ?

הקהל הישראלי הורגל כבר כי בעת שהוא מגיע אל תחנת הרכבת, מרכז הקניות או אפילו לסעוד במסעדה, ממתין מאבטח שבודק אותו. שירותי אבטחה כיום הינם חיוניים בבנייני משרדים משלל סיבות: החל ממשתפי פעולה המגיעים לעבודה מודיעינית לגבי סודות מקצועיים ועד כנופיות פורצים המנסות לשדוד הון רב. כשם שחשוב לכם שתהיה חברת ניקיון בבניין בו אתם עובדים, חשוב להבטיח גם שירות של חברת שמירה שיעניק לכם ראש שקט ובעיקר יאפשר לכם לעבוד מבלי להטריד את עצמכם בדבר.

 

אתם מחליטים מי נכנס ומי לא:

 

אחד מהשירותים המובילים הניתנים על ידי חברות אבטחה במרכז הוא שירות של בידוק בטחוני. האם כל אדם זר יכול להיכנס אל שטח הבניין או המשרד שלכם? כלל וכלל לא! עמדת הבידוק הבטחוני מבטיחה כי אנשים מסוימים לא יוכלו לחצות את שער הכניסה וזאת על מנת לשמור על סדר וארגון על פי התקנים הנדרשים ועל פי המתווה שיוסדר על ידי כל בעלי המשרדים בבניין המשרדים. עמדה של בידוק אינה רק יעילה בעת הבידוק עצמו, אלא היא גם יוצרת הרתעה המונעת המון פעמים אירועים בטיחותיים.

 

ממזערים משמעותית את היקף הגניבות:

 

אתם אלו שתחליטו מי רשאי להיכנס אל בניין המשרדים ומי לא. לצער כולם, תופעת הגניבות והפריצות ממשיכה להתקיים למרות אמצעי הגנה רבים המשולבים בבניינים השונים. שירות הניתן לכם על ידי חברת אבטחה מאפשר לכם לקבוע מי האורחים המאושרים לכניסה לבניין, תוך שמתקיימים סיורים בכל החלקים של המבנה – הכל כדי להבטיח את שלוותכם ביום העבודה, תוך ניסיון לאתר תנועות חשודות.

 

עובדים בראש שקט:

 

בכל בוקר כשאתם מגיעים אל המשרד שלכם אתם מגיעים בכדי לעבוד. מניסיון, כבר למדתם כי קשה מאד לעבוד תחת לחץ ובעת שאתם טרודים מדבר מה. חברות האבטחה מאפשרות לכם שלא להיות טרודים בכל הקשור לאבטחת הבניין והמשרד שלכם. השירות הניתן לכם הינו רחב ומבוסס על פי הצרכים שלכם: החל מעמדות קבלה של 24 שעות, דרך סיורים רגליים וממונעים במבנה ומסביבו ועד סיוע במצוקה במקרים קיצוניים. הידיעה כי יש מי ששומר עליכם מאפשרת לכם לעבוד בראש שקט.

 

שירותי אבטחה 24 שעות ביממה!

 

מדוע חשוב שיהיו שירותי אבטחה כ-24 שעות ביממה? בעוד ישנם עסקים העובדים מתשע עד חמש, ישנם עסקים שונים שעובדים מסביב לשעון, לצד עסקים העובדים רק בשעות הלילה. חשוב מאד לתת מענה של אבטחה ושמירה גם לעסקים הזקוקים לשירות בשעות הקטנות. שירותי האבטחה מותאמים לכל בית עסק על פי הצרכים המשתנים שלו, כך שניתן לקבוע מראש תכנית עבודה שמטרתה לאבטח על הצד הטוב ביותר את הציוד, את העובדים ואת הבניין בו עובדים. פתרון אבטחה איכותי שומר עליכם מכל כיוון. על הבטיחות שלכם? פשוט לא מתפשרים!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה