אבטחה לחופשה שלכם 

לא מעטים אלו שרוצים לצאת לחופשה, אך הם אינם יכולים להתנתק מהתחושה כי קשה להם לעזוב את ארבעת הקירות שלהם. אכן, ישנם תקדימים מצערים בהם אנשים חזרו אל הדירה שלהם לאחר חופשה וגילו כי היא נפרצה, אך עם חברת אבטחה שתשמור על הבניין שלכם אתם מפחיתים משמעותית את הסיכוי שזה יקרה.

 

אז כן, אפשר לכבות את כל האורות בבית

המון דיירים הנוסעים לחופשה, גם אם היא בת שבוע בלבד, מרגישים צורך להשאיר את כל האורות בבית דלוקים. הסיבה? להטעות את האויב, או במקרה הזה את הפורצים – הכל במטרה לגרום להם לחשוב שיש מישהו בבית ושהם לא יכולים לפרוץ. בעת שאתם פועלים בצורה שכזו אתם מבזבזים המון כסף לשווא על חשמל שלא צרכתם, וגם אינכם יכולים לשלול במאת האחוזים את האפשרות שאולי יפרצו לדירתכם.

עם חברת אבטחה העובדת בבניין שלכם, אתם יכולים לצאת לחופשה שלכם בראש שקט ולכבות את כל האורות בבית. הסיבה? עובדי האבטחה מכירים היטב את הדיירים, ובעת שיהיו תנועות חשודות או אורחים לא מוכרים בבניין, הם יוכלו להיכנס אל שטח הבניין רק לאחר הזדהות.

 

סריקה תמידית בתוך ומסביב לבניין

המטרה של חברת אבטחה שעובדת אצלכם היא לאפשר לכם להתגורר בבניין שלכם בראש שקט, ללא כל דאגות. מטבע הדברים, בבנייני היוקרה גרים גם אנשים עמידים מאד, ובהתאמה גם אנשים ממעד גבוה שלא אחת רוצים בקרבתם. תפקידה של חברת האבטחה הוא לאפשר רק לדיירים ולאורחים שלהם להיות בשטח הבניין ובאזורי הדירות. על כן, גם בימים שבשגרה וגם בעת שאתם יוצאים לחופשה, אתם יכולים להיות שקטים. ישנן סריקות בתוך הבניין ומסביב לו, זאת על מנת להרחיק כל מי שיכול לפגוע בכם או ברכוש שלכם.

 

חברת האבטחה בבניין כגורם מרתיע

כמו כן, תפקידה של חברת האבטחה אינו תמיד תפקיד אקטיבי, אלא לעתים תפקיד פאסיבי. המשמעות היא שלצד מקרים בהם חברת אבטחה תפעל כנגד גורמים עוינים, ישנם גם מקרים בהם החברה מתפקדת כגורם מרתיע. בעת שיתקרבו כנופיות של פורצים לקרבת הבניין והם יראו כי ישנו מערך של אבטחה, סביר כי הם יתרחקו ולא ינסו את מזלם למרות התכנית המקורית שלהם.

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה