ארבע עובדות שלא ידעתם על שירותי אבטחה

לא משנה לאיזה מרכז קניות תגיעו מצפון ועד דרום, ישנה סבירות גבוהה מאד כי תבחינו באנשי ביטחון העומדים בכל השערים תוך שהם בודקים את כל הנכנסים אל המתחם. אם ישנו סטנדרט כזה של ביטחון במרכזי הקניות, מדוע הוא אינו מיושם בכל בנייני המשרדים שגם אליהם נכנסים אנשים רבים בכל יום? כבעלי משרדים ובניינים, הבטיחו גם אתם את הביטחון של כל השוהים במתחם.

 

במציאות הישראלית: סיכול פיגועים

מה שבעבר היה נחשב למציאות של מדינת ישראל בלבד, הפך בשנים האחרונות למציאות של כל העולם המערבי. במדינות מתקדמות מערביות, ובפרט ישראל, ישנו מערך ביטחון מוקפד ומקיף בכניסה אל נמלי תעופה, תחנות רכבות, מרכזי קניות וגם בנייני משרדים. ישנם גורמים עוינים שהתכלית שלהם היא לפגוע באזרחים תמימים, כך שהאחריות שלכם בתור בעלי הבניינים היא לשמור על בטיחות העובדים והאורחים בבניין. אולי במציאות אחרת תסריט שכזה היה נשמע כמו תסריט בדיוני, אך במציאות הישראלית ישנה חשיבות גדולה מאד לשילוב שירותי אבטחה.

 

אל בניין המשרדים נכנסים רק מורשים

לצד השמירה על הביטחון של כל עובד ועובד, הרי שישנה חשיבות גדולה גם לשמירה על הנכסים החומריים והרוחניים של כל משרד. היו מקרים מעולם בהם התגנבו בעלי אינטרסים מחברות אחרות אל מתחמי משרדים במטרה לגנוב פטנטים ומידע עסקי אחר. בעת שישנה חולייה של אנשי ביטחון, בדגש על עמדת קבלה בכניסה אל בניין המשרדים, ישנה בקרה על כל אדם הנכנס אל בניין המשרדים.

 

יצירת סביבת עבודה בטוחה לעובדים

לא ניתן להתעלם מההיבט הפסיכולוגי החשוב גם הוא: בעת שהעובדים שלכם ידעו כי ישנה חברת אבטחה הנמצאת בבניין, הם יחושו יותר בטוחים וכך גם יוכלו לעבוד בראש שקט יותר. בעת שהבניין אינו מאובטח, הרי שהוא פרוץ מכל בחינה – גם לגורמים עוינים שרוצים לפגוע על בסיס רקע לאומני, וגם לגורמים אחרים כמו כנופיות פורצים. נוכחות חברת האבטחה מתפקדת גם כגורם הרתעה, ובמקרי החירום הנדרשים היא מתפעלת את האירוע לטובת שמירת ביטחון העובדים.

 

בהתאם לדרישתכם, יבוצעו סריקות מסביב למשרד

מערך האבטחה מותאם לצרכים שלכם בלבד. על כן, תוכלו לדרוש במאבטח שיוצב אך ורק בעמדת הכניסה ויבדוק את תעודות הנכסים לבניין, תוך שגם תוכלו לדרוש בשירות אבטחה מקיף יותר הכולל סיורים הנערכים מסביב לבניין בו אתם עובדים. בעולם אוטופי אולי לא יהיה כל צורך בחברת אבטחה, אך עד אז – דאגו לביטחונכם וביטחון העובדים שלכם.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה