כיום, בעידן המודרני ניתן להשתמש בשירות כולל של חברות לתחזוק בנייני עסקים ומשרדים. על שירותי אחזקה אלו נדבר במאמר זה.

כל עסק זקוק כיום לשירותי אחזקה רחבים

בנייני משרדים ועסקים מכילים בתוכם אנשים רבים אשר משתמשים במעליות בכל דקה ביום, במטבחונים, שירותים ועוד. כל אלו זקוקים לתחזוקה יומית של ניקיון ותיקונים במידת הצורך. כמו כן, בנייני משרדים ועסקים מחזיקים גם המון חומרים חסויים, כספים ושהיה כמובן של עובדי המקום. כל אלו מצריכים שירותי שמירה. כאשר לוקחים כל שירות בנפרד, לבעל העסק יש המון התעסקות ובזבוז זמן ולעיתים גם עלות יותר גדולה. לשם כך, נמצא פיתרון יעיל והוא חברה לשירותי תחזוקה אשר מאגדת את כל השרותים הללו תחת מקום אחד ומאפשרת לבעלי העסקים יעילות של זמן וכסף.

שירותי אבטחה

שירותי אבטחה בבנייני עסקים ומשרדים היא אחד הדברים החשובים ביותר. כאשר קיים שירות כזה, העובדים ששוהים בעבודה מרגישים בטוחים ובעל העסק מרגיש בטוח מבחינת חיסיון ואבטחת מידע וגם מבחינת אבטחת כספים שנמצאים בארגון. חברת האבטחה מגנה על הבניין, לעיתים גם 24 שעות ביממה. אין זה אומר שכעת ניתן לחשוף מסמכים באופן חופשי או להוציא כספים שיעברו בין המשרדים השונים. בעל העסק עדיין חייב לנהל כספת גדולה בתוך הארגון ולקחת משנה זהירות יחד עם חברת האבטחה. כספת גדולה היא הדבר היעיל ביותר כיום לאבטחת כספים בתוך ארגון ועל כן כדאי בהחלט לרכוש כזו ולאפסן כסף נזיל בתוכה. חברת האבטחה תעשה את עבודתה נאמנה ותשמור מפני סיכונים נוספים.

שירותי ניקיון קבועים

ניקיון במשרדים הוא דבר חשוב, הניקיון שומר על העובדים מפני הדבקה של מחלות, הוא שומר על היגיינה נאותה באיזורי השירותים והמטבחונים ולמעשה הוא הכרחי בכל ארגון ובניין משרדים לאורך כל שעות היום. חברת אחזקת בניינים דואגת לשירותי ניקיון יסודיים אשר מתחזקים באופן קבוע את האזורים השונים וכך ניתן לשמור על רמת ניקיון נאותה בתוך הבניין.

שירותי תיקונים

חברת האחזקה דואגת כמובן גם לשירותי תיקונים במידת הצורך. אם קיימת מעלית תקולה, הם ידאגו להביא בעל מקצוע שיתקן, אם יש בעיה בחשמל, הם יביאו חשמלאי שיפתור את הבעיה. המטרה לתת שירות מלא לכל תחזוקת הבניין.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה