כך תחכסו בזמן

סביר להניח כי גם אתם קראתם לא מעט כותרות על שכנים שהסתכסו, עד לכדי מצב בו אחד מהצדדים נאלץ לעזוב את הבניין לטובת מגורים במקום חדש. אז אולי מתכון מנצח לשכנות טובה טרם נרקח, אך בהחלט ישנם דברים שניתן לעשות שמפחיתים את הסיכוי לסכסוכי שכנים. אם בעבר נציגות ועד הבניין הייתה גובה את התשלומים החודשיים מהדיירים באופן ישיר, הרי שכיום ניתן לעשות זאת באמצעות חברות המעניקות שירות של אחזקת מבנים. מה יוצא לכם מזה?

תחום ניהול הכספים עובר לידיים חיצוניות:

כשם שלא מערבבים ששון עם שמחה, כך גם לא מערבבים שכנות וכסף. מה שקורה בבניינים שבהם לא עובדת חברת אחזקה הוא שאחד השכנים לוקח על עצמו את התפקיד לאסוף כסף מכל הדיירים אחת לחודש. כל עוד השכנים משלמים כשורה את התשלומים, הרי שהכל טוב. מה קורה בעת שישנם עיכובים שונים? על אותו דייר שגובה את הכסף לדפוק על דלתות השכנים שוב ושוב, עד שאלו מפתחים רגשות מאד לא נעימים כלפיו. כך, נוצרת שכנות לא טובה שהמון פעמים יוצרת מבוכה, אי נעימות ואף סכסוכים. עם שירות של אחזקת מבנים, אתם מפקידים את נושא הכספים בידיים חיצוניות.

חיים החליף נורה? משה לא צריך לשתול עציצים:

השירות הניתן לכם על ידי חברת האחזקה לא כולל אך ורק את גביית הכספים, אלא הרבה מעבר לזה. אם עד היום היה עליכם לנהל את כל הנדרש בבניין – הרי שכעת יש לכם אפשרות להפקיד את מלאכת הניהול בידיהם של אנשי מקצוע. איך הפקדת הסמכות תורמת לשכנות טובה יותר? עד כה, נדמה כי הייתה התחשבנות בין השכנים מי עשה מה ובאיזו תדירות: איזה שכן החליף נורה, מי טיפל בצנרת ומי דאג לקרוא לטכנאי המעליות. חיסכו מעצמכם את ההתחשבנויות והטירחה: הנציג הפועל עבורכם יתאם את כל הנדרש.

הזמן היקר שלכם לא צריך להיות מושקע בבניין:

כמו כן, חשוב לזכור כי טיפול בבניין דורש זמן, ולא מעט. השירות הניתן לכם חוסך לכם זמן רב, ומאפשר לכם להתעסק בקריירה הפרטית שלכם בלבד. מה שקורה המון פעמים בבניינים שבהם לא עובדת חברת אחזקה הוא שהדיירים מלינים על כך שהם צריכים לטפח קריירה נוספת: טיפוח הבניין. במקרה בו עובדת אצלכם חברת אחזקה, דעו כי אתם מקבלים שירות מלא מסביב לשעון הכולל את טיפוח הבניין, דאגה לכל המערכות ואיסוף כספי ועד.

ועד הבית כתפקיד סימבולי-ניהולי:

האם אפשר לומר כי הגיע לסיומו עידן ועד הבית? לא ממש. אם פעם ועד הבית היה הגוף האקטיבי המבצע את כל הפעולות, הרי שכעת הוא גוף סימבולי המקבל החלטות עבור הבניין, כאשר הגוף המבצע הוא חברת האחזקות בעצמה. הדרך לשכנות טובה וראש שקט מתחילה כאן!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה