כמה עובדות שכדאי לדעת

בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט בניינים שעברו תמ"א 38 ונעזרים בשירות אחזקת מבנים. במאמר הבא נביא בפניכם עובדות שאתם צריכים לדעת על אחזקת מבנים.

חברה מקצועית תקפיד לשמור על שקיפות

חברות אחזקה מבצעת עבודות תחזוקה באופן קבוע במבנים אשר עברו תמ"א 38 על מנת לשמור על מראה המבנה לאחר השיפוץ וההתחדשות. במסגרת עבודה עם חברת אחזקה החברה דואגת לתחזוקת הבניין בהיבטים שונים החל מתחזוקה של מעליות ועד ניקיון והכל תחת שקיפות מלאה.  במידה והחברה לא תעבוד מולכם בשקיפות מלאה, הרי התוצאה תהיה אי שמירה על הבניין .

חברת אחזקות תציע שירות מהיר ומתועד

כאשר הכל מתנהל בצורה טובה בבניין אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם ולדעת כי הדברים מתנהלים תחת פיקוח של חברה מקצועית. חברת אחזקה מקצועית תקפיד להציע לכם שירות מהיר ומתועד במסגרתו תוכלו להיות עם היד על הדופק ולדעת בדיוק מה קורה.  חברת אחזקה מקצועית תקפיד לעבוד עם אנשי מקצוע קבועים המגיעים מתחומים שונים כמו חשמלאי או אינסטלטור אשר יגיעו למקום במהירות האפשרית על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר. על מנת להבטיח כי הכל יתנהל כשורה יש לבחור את החברה המקצועית ביותר אשר צוות העובדים בה ייקחו על עצמם את  עבודת ניהול ותחזוקה של הבניין. חברה מקצועית תקפיד לערוך תיעוד מקיף של ככל המשימות אשר יש לבצע בבניין וכך תהיה לה אפשרות לעקוב אחר המתרחש באשר לביקור אחרון של טכנאי מעליות ועוד.

 תמ"א 38- רק עם חברה מקצועית בתחום

עובדה נוספת אשר עליכם לדעת היא כי עבודה עם חברת אחזקה מעלה את ערך הבניין.  העבודה לא תורמת לכם אך ורק ברגע נתון אלא גם בהמשך הדרך. לאחר ביצוע עבודות תמ"א 38 חשוב  לשמור על תחזוקה נאותה על מנת שאם יהיה לכם עניין למכור את הדירה בבניין, תוכלו להציג דירה בבניין שמור היטב.  

עובדה נוספת אשר אתם צריכים לדעת על אחזקת מבנים היא כי חברה מקצועית תבטיח לכם זמינות מלאה- משמעות הדבר היא כי החברה תעמוד לשירותכם בזמן נתון ותעניק לכם שירות מקצועי . חברה  מקצועית הינה חברה אשר מבצעת תחזוקת מבנים עבור בניינים רבים כאשר העבודה כוללת ניהול וביצוע מוקפד הכולל את הפרטים הקטנים והגדולים כאחד ללא התפשרות על איכות וראייה בדיירים כשותפים מלאה במסגרת ההליך מתוך ידיעה כי הדיירים צריכים לדעת מה מתרחש.

עובדה נוספת היא כי בחירת חברה מקצועית תבטיח עמידה בלוחות זמנים- כך אם נקבעה  ההגעה של איש מקצוע בשעה מסוימת, החברה אכן תוודא כי אותו איש מקצוע יגיע בדיוק בשעה היעודה ולא מאוחר יותר על מנת לאפשר את הטיפול הטוב והמקיף ביותר.  

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה