חברת אחזקה תתן לכם שירות מהיר, יעיל וזמין

בעוד ישנן פגישות ועד שמטרתן לסדר עניינים כספיים, גם ישנן פגישות ועד שהמטרה שלהן היא אחרת: איך הופכים את החיים המשותפים בבניין המגורים לנעימים יותר, נוחים יותר ומפנקים יותר. התשובה לכך מתגלה מהר והיא שירות הניתן על ידי חברה העוסקת בעולמות של אחזקה וניהול מבנים. עבודתה של חברת האחזקה אינה שירות אקסטרה שאתם מקבלים, אלא שמדובר על שירות בסיסי לחלוטין שאם חברת האחזקה לא תעשה עבורכם, אתם תצטרכו לעשות בעצמכם. תופתעו לגלות כי אותה עבודה שחברת האחזקה מבצעת עבורכם, יכולה אף להעלות את ערך הבניין שלכם.

 

המטרה: לשמר את ערך הבניין

חברה של אחזקה וניהול מבנים מציבה עם תחילת העבודה מטרה: לשמר את ערך הבניין. כידוע, כל בניין – מגורים או משרדים, מבוסס על מספר מערכות שונות שעל כל מערכת לתפקד כנדרש. מטבע הדברים, טבען של המערכות להגיע לבלאי ולשחיקה, ובעת שלא מעניקים למערכות אלו מענה ראוי ורציני ברגע האמת, ערך הבניין יורד שכן הוא אינו מתפקד כנדרש ממנו, תוך שמערכות שאינן תקינות אף יכולות לגרום לנזקים שונים בבניין. התוצאה? ירידה בערך. על כן, המטרה הראשונה היא לעבוד לטובת שימור ערכו של הבניין שלכם.

 

מטרת העל: להעלות את ערך הבניין

לצד המטרה הראשונית, גם ישנה מטרת על: להעלות את הערך של הבניין. המון דיירים תוהים איך יכול להיות שעבודה צמודה אל חברה של אחזקה וניהול מבנים יכולה להעלות את הערך, וזו התשובה: אותה חברה שתעבוד אצלכם תוכל לנהל את התקציב שלכם בצורה נכונה והרמונית, כך שיושקעו כספים גם בחיזוק מערכות חלשות, תוך שיינתן דגש גם לשיפור נראות הבניין. באופן זה, בעת שמטפחים את הגינה הצמודה לבניין ובעת שמרהטים את לובי הבניין והופכים אותו לחלל מזמין, ערך הבניין עולה וכך כולכם נהנים – כעת וגם בעתיד במידה ותרצו למכור או להשכיר את הנכס שלכם.

 

שירות מהיר, זמין ומקצועי

חברה של אחזקה וניהול מבנים מתחייבת בפניכם לשירות מהיר, יעיל וזמין. עבודתה של חברת האחזקה היא עבודה שפוטרת אתכם מהמון התעסקות וחוסכת לכם המון זמן. אם עד היום אתם הייתם צריכים להזמין חשמלאי או טכנאי למעלית, הרי שכעת ישנו איש קשר שעובד עבורכם ובשבילכם – כך שכל הנדרש מכם הוא להעביר את הבקשות שלכם אל איש הקשר, ומכאן והלאה הבקשה שלכם מטופלת במהירות.

 

ללא תחזוק בתדירות גבוהה מגיעים למצב של שחיקה

השירותים הניתנים לכם על ידי חברת האחזקה כוללים טיפול במערכות מיזוג האוויר, מערכות הביוב והמים, מערכות החשמל וטיפול במעלית הבניין שמניידת את הדיירים. שימו לב, כי בעת שתהיה הזנחה ממושכת באחת המערכות, ערך הבניין יכול לרדת. המטרה עם חברת אחזקה וניהול מבנים? לשמר את ערכו של הבניין ואף להעלות אותו!

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה