אינסטלטור מיומן בעל ידע וניסיון רב יודע לבצע את הפעולות הנדרשות לצורך תיקון צנרת בבניין על פי השלבים הנכונים כדי לבצע את העבודה בהתאם לדרישת וועד הבית או חברת הניהול.

תיקון צנרת בבניין 

כאשר מדובר בצינור ישן ורקוב וזולגים ממנו מים מעת לעת יש לאבחן את המיקום המדויק של הנזילה כדי לבצע תיקון צנרת בבניין באופן יעיל וכך התיקון יחזיק מעמד לפרק זמן ארוך.

לאחר גילוי הצינור, שוברים את הקיר שהצינור נמצא מאחוריו ומטפלים בצינור. אם רואים שקיים חור בצינור, חותכים את הקטע הבעייתי מעל החור ומתחתיו ומחברים היטב באמצעות המחברים המתאימים קטע צינור חדש בגודל זהה. לאחר מכן מוודא האינסטלטור שהבעיה נעלמה, לא קיימת נזילה וכל המים עוברים רק בתוך תוואי הצינור.

במקרים שבהם בוצע תיקון צנרת בבניין כמה וכמה פעמים עקב נזילות ופיצוצים במיקומים שונים לאורכו של הצינור, כדאי שחברת הניהול או ועד הבית יחשבו על פרויקט החלפת הצינור הישן בצינור חדש העשוי מחומר PVC בטיב מעולה המבטיח בדרך כלל פעולה רציפה לאורך שנים כמעט ללא תקלות.

הסיבה העיקרית להמלצה זו היא החשש שבאחד הימים יהיה פיצוץ רציני בצינור שמצבו הפיזי שחוק אשר עלול לגרום לנזקים מהותיים בקירות וברחבי הבניין. לכן כדאי להקדים רפואה למכה ולבצע את השינוי המתבקש.

במהלך זה מוציא האינסטלטור את כל קו המים הישן לכל אורכו, מפנה את התשתיות הישנות ומאפשר למקום להתייבש כיאות לאחר שנים שבהם קו המים היה פעיל. בשלב השני הוא מניח את הצינור החדש מחבר בין חלקיו באמצעות אביזרי אינסטלציה איכותיים, בהתאם לדרכו של הצינור.

קווי ביוב בבניין 

גם בקווי הביוב של בניינים רבי קומות קורות תקלות עקב פגם או חור בצינור, דבר הגורם לדליפה של מים אל מחוץ לצינור. כדי לא ליצור נזקים ובמיוחד עקב העובדה שמדובר בקווי ביוב, מבצעים פעולה מהירה של תיקון.

באמצעות מצלמה טרמית מגלים את המיקום הבעייתי אשר דרכו נובעים המים, חוצבים בקיר ורואים את הבעיה אשר נוצרה בצינור. ברוב המקרים הדרך הנכונה ביותר היא לחתוך את קטע הצינור שנפגם ולהתקין במיקום זה קטע צנרת באורך זהה. האינסטלטור מחבר את שני הקצוות לחלק התחתון והעליון של הצינור ומוודא שאכן הסגירות הן הרמטיות ולא מתרחשת נזילה באף אחד מקטעי הצינור.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה