חברה אחת שמספקת את כל השירותים:

אינכם צריכים עוד לעבוד עם חברות נפרדות המספקות שירותים של אחזקה, ניקיון ושמירה. מה דעתכם על לעבוד עם חברה אחת בלבד המספקת לכם את כל השירותים?

 

קהל היעד: בנייני היוקרה ובנייני המשרדים

ראשית, חשוב להכיר את קהל היעד של החברות העוסקות בשירות של אחזקת מבנים. קהל היעד הוא בנייני מגורים ומשרדים. לרוב, מדובר על בניינים גדולים המאופיינים במספר רב של קומות שמלאכת התחזוק בהם הינה סבוכה ומורכבת. גם לבניינים קטנים, בדגש על בנייני משרדים, מומלץ לעבוד עם חברות אלו המעניקות שירות מקיף שעונה על צרכים רבים. ככל שהבניין גבוה יותר ומאופיין ביותר דיירים או ביותר חברות העובדות באותו הבניין, הנחיצות לחברה שכזו הופכת גבוהה יותר.

 

השירות הנדרש: אחזקה, ניקיון ושמירה

שירות של תחזוק הינו שירות שאמור לתת לכם מענה על השילוש הקדוש: אחזקה ברמה גבוהה, ניקיון ללא פשרות ושמירה שתעניק לכם שקט נפשי. האתגר הגדול? קשה מאד למצוא חברות המעניקות את כל השירותים. יחד עם זאת, ישנן חברות שעלו על הצורך של בנייני המשרדים והמגורים לשירות מקיף שכזה, ולשמחתכם תוכלו לעבוד עם חברה שכזאת. בכל בניין חשוב להבטיח שתהיה אחזקה מלאה לכל המערכות – מהמעלית ועד מערכות החשמל, שהבניין יהיה נקי – החל מהלובי, דרך חדר המדרגות ועד הקומות השונות, וכמובן שיהיו שירותי אבטחה שיסננו את הכניסות לבניין.

 

עובדים אל מול ספק אחד וחוסכים כסף

אז מה הסיבה שבגללה מומלץ לכם מאד לעבוד אל מול ספק אחד המספק את כל השירותים? היתרון הכלכלי. בעת שאתם עובדים אל מול גופים שונים, כל גוף גובה מכם את הסכום המקסימלי, כאשר הוא מספק לכם שירות אחד בלבד. מנגד, בעת שאתם מתנהלים אל מול גוף אחד המספק לכם שירותי שמירה, ניקיון ותחזוקה, הרי שהמחיר הניתן לכם אינו מבוסס על הצעת מחיר בודדת עבור כל שירות, אלא שמדובר על סל שירותים שבעת שאתם רוכשים את כולו, אתם גם זוכים להטבה כספית. התוצאה בסופו של דבר? כל דייר בבניין או כל חברה בבניין המשרדים משלמת פחות עבור השירותים.

 

לא עוד טלפון שבור: מתנהלים אל מול גורם אחד

שירות הניתן לכם מגוף אחד חוסך לכם המון כאב ראש. בעת שאתם מתנהלים אל מול שלושה גופים שונים – חברת ניקיון, חברת שמירה וחברת תחזוקה, הרי שאתם מקבלים שירות מפוצל. המשמעות היא שבכל עת שתצטרכו משהו, יהיה עליכם להתנהל אל מול גורמים שונים. מנגד, בעת שאתם עובדים עם חברת אחת – יש לכם נציג אחד שמולו אתם מתנהלים. כמו כן, שירות הניתן על ידי מספר חברות גורם לא אחת לעבודה מסורבלת מאד, שכן כל אחד מהגופים אינו מסונכרן עם האחר. תוכלו למנוע זאת באמצעות עבודה אל מול חברת אחזקה המספקת לכם את כל הנדרש.

 
פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה