מדוע להשקיע בחברת אחזקה

הבחירה שלכם לעבוד עם חברת ניהול ואחזקה היא הבחירה לשדרג את איכות החיים שלכם. תכנית העבודה אל מול החברה הינה דינאמית, ומשתנה בהתאם לצרכים שלכם, והיא מבוססת בעיקרה על פי המלצות הניתנות לכם מנציגי החברה המיומנים היטב בתחזוק בניינים. אחד האזורים שחשוב יותר מכל לתחזק ובתדירות גבוהה הוא את לובי הבניין שלכם – גם בעת שמדובר על בניין משרדים וגם בעת שהבניין הינו בניין מגורים.

 

החלל המרכזי ביותר בבניין שלכם: הלובי

כשם שהחלל המרכזי ביותר בבית הפרטי שלכם הוא הסלון, הרי שבבניין בו אתם עובדים או גרים החלל המרכזי ביותר הוא הלובי. בכל יום נכנסים ויוצאים דרך הלובי עשרות, מאות ולפעמים גם אלפי אנשים, כך שמלאכת התחזוק לפני הכל הינה הכרחית. מעבר לכך, טיפוח הלובי הופך את השהות בחלל כל כך מרכזי לנעימה יותר ומזמינה יותר. חברת ניהול ואחזקה תתכנן יחד אתכם את שגרת האחזקה, מה היא כוללת ומה התדירות שלה – הכל כדי להביטח כי הלובי יהיה מתוחזק היטב.

 

מגיעים אליכם אורחים? זו קבלת הפנים שלהם

הלובי הוא נקודת המפגש הראשונה של האורחים שלכם אתכם – גם בעת שמדובר על בניין משרדים וגם אם הבניין הינו בניין מגורים. המשמעות היא שמדובר על הרושם הראשוני שאתם משאירים ואותו כמובן לא ניתן לשנות. תחזוק נכון של לובי חשוב והכרחי בעיקר בעת שהבניין הינו בניין משרדים – זאת מאחר והרושם שאתם רוצים לייצר נשאר על אנשי עסקים ואנשי מפתח המגיעים אליכם. חשוב להבטיח קבלת פנים נעימה עם לובי מסודר, נקי ומבושם.

 

דגשים לתחזוק הלובי: ניקיון רצפה, מראות ומבואת כניסה

אילו דגשים נותנת חברת ניהול ואחזקה בכל הקשור ללובי הבניין שלכם? בראש ובראשונה – תדירות התחזוק. בעוד ישנם חללים שניתן לתחזק אחת לשבוע או אחת לכמה ימים, הרי שהלובי הינו חלל שראוי לתחזק על בסיס יומי. מדובר על מאות צעדים ביום ברחבת הלובי, כך שמטבע הדברים נוצר לכלוך רב שפוגע בחוויה שלכם עם הכניסה והיציאה מהלובי, ובעיקר של אלו המוזמנים אליכם. חברת הניהול והאחזקה תדאג לנקות את רצפת הלובי, לנקות את המראות ואת מבואת הכניסה המובילה אל רחבת הלובי.

 

חברת ניהול ואחזקה מעלה את ערך הבניין שלכם!

שימו לב כי בכוחה של חברת ניהול ואחזקה אף להעלות את ערך הבניין שלכם! נתחיל במקרה ההפוך: מה קורה בעת שאתם לא מתחזקים את הבניין? מערכות נשחקות, נוצרים פגמים אסתטיים שלא תמיד ניתן לגשר עליהם והמעטפת החזותית והפונקציונאלית בכללותה נפגעת. מנגד, חברת האחזקה נשארת תמיד עם עין תורנית, כך שעוד לפני שאתם תבחינו בכשל פונקציונאלי או חזותי, היא תבחין בו ותעניק לו מענה במהירות האפשרית. תחזוק בתדירות גבוהה וברצף, לא רק משמר את ערך הבניין, אלא מעלה אותו!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה