ניסיון זה שם המשחק 

אחד הדברים החשובים ביותר בעת שאתם מחפשים אנשי מקצוע לעבוד איתם, הוא מידת הניסיון שלהם. חברת אחזקות שתעבוד אצלכם בבניין היא זו שתדאג לכל הנדרש בבניין – מא' ועד ת'. רגע לפני שאתם מעלים את רעיון שילוב חברת האחזקות באסיפת הדיירים הבאה ורגע לפני שתתחילו להשוות מחירים של חברות שונות, כדאי שגם אתם תבינו את החשיבות הרבה של עבודה אל מול חברה בעלת ניסיון רב.

חברה מנוסה ראתה יותר תקדימים

המטרה הברורה שלכם? לעבוד עם חברת אחזקות מנוסה יותר וכזו שעובדת עם עוד בניינים במקביל. הסיבה? חברה שכזו ראתה יותר תקדימים ועל כן היא יודעת לפתור יותר אתגרים. מפעם לפעם עולות חברות חדשות המבקשות להעניק את שירותי האחזקה. הבעיה הגדולה היא חוסר הניסיון של החברות והרצון שלהן לצבור את הניסיון על חשבון רווחת הדיירים. במקרים שכאלו, מה שקורה המון פעמים הוא שנוצר יותר כאוס מאשר סדר בבניין. על כן, עשו גם אתם בחירה מושכלת ונבונה עם בדיקת הניסיון והרזומה של החברה רגע לפני שאתם מתחילים את חוזה העבודה איתה.

חברה מנוסה יודעת לתפעל את כל המערכות

בבניין שלכם ישנן לא מעט מערכות שהן אלו שמניעות את הבניין ותורמות לאיכות החיים שלכם. מדובר על מערכות כמו מערכת החשמל, המיזוג, המיים וגם המעלית שאתם מתניידים בה על בסיס יומי. בעת שישנם כשלים במערכות, נדרש טיפול ראשוני כדוגמת עזרה ראשונה. בהנחה ואינכם עובדים עם חברת אחזקות מנוסה, לא יהיה מי שיבצע את הבדיקות הראשונות ויעניק את המענה הראשוני שבמידה רבה פותר המון פעמים את הבעיה. חברה מנוסה מנגד, תדע לבדוק את כל המערכות בבדיקה ראשונית רגע לפני שמזמנים איש מקצוע מיומן כדוגמת חשמלאי או אינסטלטור.

חברה מנוסה יודעת איך לפנות אל הדיירים

חשוב להבין כי הניסיון אינו רק ניסיון מקצועי, אלא גם ניסיון שירותי. חברת אחזקות היא בסופו של דבר צוות של בני אדם המבקשים להעניק לכם שירות יוצא דופן – כזה שישדרג את איכות החיים שלכם פלאים. מעבר לכך שחשוב שאתם תעבדו עם חומר אנושי משובח ואדיב, הרי שגם יתר הדיירים עתידים לעבוד אל מול נציגי החברה. כך לדוגמא, עם גביית התשלומים: אחת הבעיות שמציפים חברי ועד הבניין היא הקושי שבלגבות תשלומים משכנים. המון פעמים ישנם שכנים שדוחים את התשלום ולעתים אף ישנם מקרים בהם ישנם דיירים המתחמקים מהתשלומים. חברת אחזקות בעלת ניסיון יודעת איך לפנות אל הדיירים ולדרוש בתשלום בזמן.

חברה מנוסה עובדת מהר יותר

ודבר חשוב שבמידה רבה הוא החשוב ביותר: המהירות בה חברת אחזקות מנוסה עובדת. כל עוד הבניין שלכם מתפקד ללא כל דופי, הרי שמהירות העבודה של חברת האחזקה אינה משמעותית. מה קורה בעת שיש לכם פיצוץ צינור מים, נזילה בלובי, קצר במערכת החשמל או מעלית תקועה? חברת האחזקות חייבת לעבוד במהרה ולתקשר עם כל הגורמים הרלוונטים כמה שיותר מהר על מנת להשיב לכם את איכות החיים שלכם בחזרה. אל תתפשרו על חברה מנוסה: היא תהיה זו המקצועית ביותר, המהירה ביותר והשירותית ביותר.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה