מה עושה חברת אחזקה?

אל בניין המשרדים בו אתם עובדים מגיעים בכל בוקר העובדים שלכם במטרה לתרום לעסק שלכם ולקדם אותו. גם חברה העוסקת בשירות של אחזקה וניהול מבנים רוצה את אותו הדבר עבורכם: לתרום ולקדם אתכם. שירות אחזקת מבנים הפך להיות שורה חובה בבנייני המשרדים הממוקמים במרכזי המסחר והתעשייה בערים השונות, ולא במקרה. הבחירה בחברת האחזקה כמובילה את הבניין שלכם מאפשרת לכם להשקיע את זמנכם אך ורק בתחום העיסוק שלכם. מה עושה חברת אחזקות? פשוט את כל השאר!

 

צוות מקצועי ומיומן הזמין רק לכם:

השירות הניתן לכם מטעם חברת האחזקות הוא שירות המעניק לכם ראש שקט מדאגות ושקט נפשי כי יש מי שמטפל בכל בעיה, תקלה, ליקוי או כשל בבניין בו אתם עובדים. על מנת לתפעל את בנייני המשרדים יש צורך בלא מעט מערכות שונות ואלמנטים שונים: מערכות חשמל חכמות, מערכות מים חסכוניות, מעליות המניידות את העובדים והקולגות ועוד. בכדי להבטיח כי כל המערכות תקינות, יש צורך בחברה העוסקת במתן שירותי אחזקה. עם חברה שכזו אתם שקטים כי בכל מקרה של תקלה או בקשה – יש לכם אל מי לפנות. אינכם צריכים לעבור בין גורמים שונים ולסבול מבירוקרטיות, אלא אתם פונים אל נציג אחד הממשיך את הטיפול בשבילכם. הצוות המקצועי הזמין לכם הינו צוות הזמין עבורכם בכל שעות היממה. כל פניה שלכם תתקבל באדיבות, תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ובעיקר מענה מקצועי ותכליתי.

 

באמת תרצו שיהיה לכם עוד ג'וב?

עבודת תחזוק של בניין היא עבודה בפני עצמה: צריך להיות בעת ובעונה אחת בכמה מקומות, לדאוג למערכות נסתרות לצד דאגה לחזות הבניין, לשמר את הקיים ולדאוג תמיד לחדש. הג'וב שלכם במשרד ממלא את לוח הזמנים שלכם, ולקחת על עצמכם עוד ג'וב? זה פשוט לא בא בחשבון. טיפול במערכות שונות בבניין בו אתם עובדים מצריך ידע וניסיון, כך שגם אם חשבתם לטפל בעצמכם בבעיות שיכולות לצוץ, הרי שזה מאד לא אחראי. דרך חברת אחזקה את זוכים לטיפול יעיל, מהיר והכי מקצועי שיכול להיות.

 

עיכוב בביצוע תיקונים? לא עוד:

בנייני המשרדים משרתים אלפי לקוחות ביום, מקבלים אורחים לפגישות ומעסיקים המון עובדים. המשמעות? הבניינם הם לא פחות ממכונה משומנת שחשוב לתחזק היטב ולוודא מעל לכל ספק כי תפעל ועל הצד הטוב ביותר. האם תוכלו לחשוב על מעלית תקולה בבניין בו אתם עובדים? המשמעות היא שהמון פגישות לא יצאו לפועל, העובדים שלכם יצטרכו לעלות המון מדרגות בכדי להגיע למשרד ואי הנעימות והמבוכה שיגרמו לכם יפגעו במוניטין. חברה העוסקת בשירות של ניהול בניינים לא רק פותרת בעיות בזמן אמת, אלא גם מונעת את כל מה שניתן למנוע באמצעות בדיקות מקדימות תקופתיות.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה