למה לעבוד עם חברת אחזקה? 

לבטח גם לכם יצא כבר לשמוע על חברות העוסקות מתן שירות של אחזקה וניהול מבנים עבור אנשים פרטיים ועסקים. גם אתם מתעניינים בימים אלו בחברה שתנהל עבורכם את הבניין וצריכים חיזוק נוסף מדוע זו הבחירה הנכונה עבורכם? הנה לפניכם 5 סיבות טובות:

 

1. אין לכם ג'וב נוסף

אתם מטפחים את הקריירה הנפלאה שלכם, משקיעים בתואר נוסף ואתם גם אנשי משפחה נהדרים. האם אתם צריכים לקחת על עצמכם ג'וב נוסף בדמות ניהול וטיפוח הבניין שלכם? בטח שלא! שירות אחזקה וניהול מבנים הניתן לכם על ידי החברות המתמחות, פוטר אתכם מכל התעסקות מיותרת.

 

 

2.לכל בעיה יש פתרון - איש אחזקה

מה קורה במידה ואתם מתעוררים בבוקר, מגיעים אל פתח המעלית ומגלים שהיא לא עובדת? עליכם להתחיל לחפש את המספר של הטכנאי, לתאם איתו וגם לדאוג להיות בבניין בעת הביקור שלו. כשיש לכם חברת אחזקה אתם מדברים אך ורק עם מנהל האחזקה שלכם, מפרטים לו את הבעיה ומכאן והלאה? יום טוב שיהיה לכם.

 

 

3.עם חברת אחזקת מבנים נהנים מאיכות חיים כמו שלא היכרתם

אם יש טעם שלא יודעים ממנו שובע הוא טעם החיים הטובים. כל אחד היה רוצה לזכות באיכות חיים חסרת פשרות והבשורה המשמחת היא שאיכות החיים הזו במרחק נגיעה מכם. ניהול בניינים שכזה מאפשר לכם ליהנות מהשהות בבניין שלכם, מתחזוק בתדירות גבוהה ומהידיעה כי יש לכם אל מי לפנות ותמיד יהיה מי שיטפל בכל הבקשות שלכם.

 

 

4.האחריות? כבר לא עליכם

שכנים נוטים להעביר אחריות מאחד לשני – מה שהופך את מלאכת הטיפול בבניין לפינג פונג בלתי נגמר שגורם לאי נעימויות וגם לסכסוכי שכנים. האחריות על תחזוק הבניין באופן רשמי כבר לא בתחום אחריות הדיירים, אלא זו חברת אחזקה וניהול מבנים המעניקה מענה לכל הנדרש בתחומי הבניין.

 

 

5.מתנהלים מול חברת אחזקה - מונעים מבוכה מיותרת עם יתר הדיירים

ואם כבר שכנים: בכל בניין ישנו ועד שתפקידו לדאוג לרווחת הבניין, ובין היתר גם לאסוף כספים בכל חודש מכל הדיירים. כידוע, ישנם השכנים שלא ממהרים להוציא את כספם, כך שנוצרת מבוכה גדולה בין הדיירים. עם חברת האחזקה גם לא צריך ועד בית ובטח שלא לאסוף כספים מהשכנים שלכם.

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה