זה לא משנה אם אתם דיירים בבניין ומרגישים שהתחזוקה שלו אינה לשביעות רצונכם או שאתם בעצמכם עומדים בראש ועד הבית ומחפשים דרך לייעל את אופי קבלת השירותים השונים להם אתם זקוקים, אתם חייבים להכיר את האפשרות המצוינת של שירותי אחזקת מבנים. 

אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על זה, נספר בקצרה כי מדובר על חברות מקצועיות ומנוסות הדואגות לכל אחזקת המבנה על כל השירותים הנדרשים. על מנת להסביר בדיוק איך זה עובד, נספר לכם על אחת החברות המקצועיות יותר בתחום בשם סטנלי פרייס אחזקות הממוקמת ברחובות ונותנת שירותי אחזקת מבנים בכל מרכז הארץ. 

שירותי אחזקת מבנים במקום אחד

כשאנחנו מדברים על אחזקה של בית, אנו יודעים שמן הסתם כל דייר יודע לדאוג לעצמו, אבל מה בנוגע לאחזקת מבנים מסוגים שונים? ובכן, זה כמובן באחריות ראש ועד הבית או בעל התפקיד הממונה על כך, וזה אומר שצריך לדאוג לכמה וכמה דברים בו זמנית:

כך למעשה אפשר להנות מכל השירותים במקום אחד על בסיס קבוע ואין צורך לפנות לכל איש מקצוע בנפרד. 

שירותי אבטחה מתקדמים

ישנם מקרים רבים, במיוחד כאשר מדובר על בנייני יוקרה ועל מבנים של מוסדות ועסקים, בהם יש צורך בשירותי אבטחה שונים. חברת סטנלי פרייס מאפשרת להנות גם מהשירות הזה, אותו היא מעניקה דרך חברת "דוכיפת ביטחון בע"מ", אחת מחברות האבטחה הותיקות והמנוסות ביותר בישראל נכון להיום. 

כתובת אחת להכל

חשוב להבין שהשירות הזה קודם כל פוטר את מנהלי הבניינים מהרבה מאמץ ובזבוז אנרגיה מיותר. בסופו של דבר העניין הזה לא רק מקל מהבחינה הזו, אלא גם חוסך הרבה מאד כסף בסופו של דבר.

בשורה התחתונה שירותי אחזקת מבנים זה בהחלט משהו שכל אחד צריך להכיר ולשקול.  

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה