אם אתם מנהלים את ועד הבית בבניין המגורים שלכם בכל מקום שהוא בארץ או אם אתם אחראים על תחזוקת מבנים מסוימים, אתם בטח יודעים עד כמה מדובר במשימה מורכבת המצריכה פנייה למספר גורמים שונים ואנשי מקצוע וצורך בניהולם השוטף.

בדיוק בגלל זה אנו שמחים להקל על כל הדבר הזה ולאפשר לכם את הכתובת האחת למענה לכל הצרכים שלכם. אנחנו חברת סטנלי פרייס אחזקות ואנחנו רוצים להסביר לכם על כל היתרונות של עבודה מול חברת אחזקות מקצועית.

לפני שנתחיל נזכיר שאתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ מקצועי ומידע נוסף בנושא בכל שלב. 

עבודה בפריסה רחבה

היתרון הראשון שאנו מציעים הוא שירות מקצועי בכל רחבי הארץ. כך למעשה אתם יכולים לפנות אלינו בלי קשר למקום המגורים שלכם ואנו נשמח להתאים לכם שירות שנותן מענה לצרכים שלכם. 

רוצים לדאוג לאחזקת מבנים בצפון? נשמח לתיקון של דודי שמש בקריות באמצעות חברה מקצועית, לתחזוקה שוטפת של מראה הבניין ותיקון מהיר ומיידי של כל תקלה. 

צריכים שירותי ניקיון במרכז? אנו נשמח לדאוג לכם לניקיון קבוע לבניין על בסיס קבוע, בין אם זה מבנה מגורים משותף או בניין משרדים באמצעות חברת ניקיון מקצועית שתדאג שהבניין יראה תמיד במיטבו. 

מחפשים שירותי אבטחת מבנים בדרום? חברות האבטחה המקצועיות איתן אנו עובדים ישמחו לדאוג לכם גם לזה ואתם יכולים להיות שקטים לגמרי בעניין הזה. 

כל השירותים במקום אחד

האדם שאחראי על תחזוקת המבנים, בין אם זהו ראש ועד הבית בבנייני מגורים משותפים או עובד שכיר האחראי על תחזוקת בנייני משרדים, צריך ליצור קשר ולנהל אינספור בעלי מקצוע, החל מחברת הניקיון, דרך שירותי תיקונים ותחזוקה אחת לכמה זמן ועד לשירותי אבטחה במידה ואלו נדרשים. 

במקום לבזבז הרבה מאד זמן ואנרגיה בחיפוש בעלי המקצוע הללו וביצירת הקשר עמם, אנו מציעים לכם כתובת אחת לכל הדברים הללו. נקפיד על מענה מהיר וזמינות גבוהה תמיד ונוכל לחסוך לכם ככה לא מעט זמן ומאמץ וכמובן גם כסף בסופו של דבר. 

חיסכון כספי משמעותי

כדי לחסוך כסף באחזקת מבנה יש ליצור קשר עם כמה אנשי מקצוע בכל תחום ולחפש את המחירים המשתלמים ביותר. אנו מתחייבים להציע לכם את מגוון השירותים במחירים הטובים ביותר ללא תחרות, ככה שאתם לא צריכים לחשוש מבזבוז מיותר. 

צרו קשר עוד היום ונשמח לתת מידע נוסף!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה