השירות שאנו מציעים מאפשר למנהלי ועדי בית בבניינים ברחבי הארץ לחסוך אלפי שקלים מדי שנה על ההוצאות השונות ויותר מזה - לקבל הרבה יותר על הכסף שהם משקיעים לצורך תחזוקת הבניין.

במסגרת העבודה שלנו יוצא לנו לספר לא אחת על השירותים שאנו מציעים, אבל אנחנו מאמינים שהלקוחות המרוצים שלנו הם העדות הטובה ביותר ליתרונות הרבים של אחזקת הבניין דרכינו. 

על כן אנו רוצים להביא לכם כאן את הסיפור של מושיקו לוי, אחד הלקוחות החדשים שלנו שגילה שאיתנו אפשר להנות מחיסכון אדיר. מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ מקצועי בכל שלב!

"הוצאות מוגזמות ודיירים לא מרוצים"

"בתור אחד הדיירים הראשונים בבניין מרגע האכלוס שלו, לתפקיד ראש ועד הבית בבניין המגורים שלנו בקריית חיים נכנסתי מהרגע הראשון. בהתחלה זה היה קל ופשוט יחסית, אבל ככל שעברו השנים ההוצאות רק הלכו וגדלו, ולא רק שהייתי צריך לדאוג לגבייה של הכסף, אלא שגם הייתי צריך לפנות באופן פרטי לכל אחד מנותני השירות וליצור קשר עם חברת ניקיון, גננים, שיפוצניקים אחת לכמה זמן ועוד לא מעט בעלי מקצועי כאלו".

"עם הזמן הייתי צריך להעלות את המחיר ותוך כדי לחפש ספקים זולים יותר והדיירים כבר התחילו להיות מתוסכלים ובצדק. אני מודה שבשלב הזה לא חשבתי שיש פתרון לכל המצב הזה וכבר די הרמתי ידיים". 

"לפעמים צריך קצת מזל"

"לשמחתי הרבה השינוי הגיע כשהייתה בעיית איטום בבניין, המים נזלו והציפו את הכניסה והייתי צריך לתקן את זה במהירות. חיפשתי חברה שמשווקת סילר לשמירה על אבן ולשמחתי הגעתי לחברה מקצועית שגם מציעה שירותים במחירים הוגנים. המתקין סיפר שהם עובדים בין היתר עם חברת אחזקת מבנים ושאני יכול לקבל את השירות שלהם כחלק משירות כולל וככה הגעתי לסטנלי פרייס. לפעמים צריך קצת מזל ואני שמח שיצא להכיר את אותו נותן השירות שהכיר לי את האפשרות של אחזקת מבנים".

כל השירותים במקום אחד

"הדבר שאני הכי שמח עליו באופן אישי זה שיש לי כתובת אחת לכל מה שאני צריך: גינון, חשמל, תיקונים, צבע ובעצם כל מה שדרוש בבניין. מעבר לזה מציעים לי מחירים שלא הצלחתי לקבל בעצמי מספקים שונים עד עכשיו ואחרי חצי שנה עם סטנלי פרייס הצלחנו להוריד את הסכום של ועד הבית ב-15 אחוז כמעט ולקבל שירותים טובים יותר. אין ספק שאני ממליץ על זה לכל ועד בית". 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה