חברת אחזקה היא עבודה קבועה אצלכם בבניין 

כיום כבר המון בנייני משרדים ובנייני מגורים נהנים מעבודה צמודה עם חברה של אחזקת מבנים. ישנן לא מעט סיבות שבגללן כדאי גם לכם להתקדם אל עבודה עם חברה שכזאת, אך ישנן חמש סיבות עיקריות שכדאי שגם אתם תכירו:

שקיפות והגינות כלפיכם

העבודה של חברות האחזקה היא עבודה קבועה אצלכם בבניין. מאחר ומדובר על עבודה קבועה ולא על שירות מזדמן הניתן לכם, אתם זוכים לשירות ייחודי. אם ניקח לרגע דוגמא של מקרה בו ישנו כשל במעליות שבבניין שלכם, הרי שללא עבודה עם חברת אחזקת מבנים, האחריות על הזמנת הטכנאים הייתה עליכם – אתם אלו שהייתם צריכים להתנהל אל מול חברת המעליות, הטכנאים ולהתעסק בבירוקרטיות. מאחר ואתם עובדים עם חברה שעושה זאת בשבילכם, מדובר גם על חברה שעובדת עם אנשי מקצוע קבועים המתחייבים לאמינות, שקיפות והגינות כלפיכם. הקשר הישיר שנוצר ביניכם ובין החברה הוא קשר שמייצר מחוייבות ולויאליות כלפיכם.

השירות המהיר ביותר שתקבלו

כשהכל טוב, הכל טוב. אך מה קורה בעת שדבר אינו כשורה? כאן מתחילה הבעיה. ברגעים בהם אתם זקוקים לשירות בעקבות תקלות או כשלים שיש בבניין שלכם, אתם רוצים לקבל את השירות המהיר ביותר על מנת שתוכלו להמשיך וליהנות מאיכות החיים שאתם רגילים אליה. חברות אחזקת מבנים הן חברות שעובדות עם צוות קבוע שעתיד גם לעבוד אצלכם. מדובר על מערך שירותים שאתם יכולים לקבל בזמינות גבוהה: טכנאי למעלית, חשמלאי, אינסטלטור או גנן שיגיעו במהירות האפשרית לשרת אתכם.

כל פעולה או שירות בבניין מתועדים

עבודה ללא חברת אחזקת מבנים היא עבודה פחות מסודרת מטבע הדברים. כשעל הדיירים בבניין לנהל את הבניין בעצמם, נוצר לא אחת כאוס המקשה על ניהול הבניין. כשאתם עובדים עם חברת אחזקה מובילה, כל פעולה או שירות שבוצעו אצלכם בבניין, מתועדים. מדוע חשוב כל כך לתעד את כל הנעשה אצלכם בבניין? מהסיבה הפשוטה שכך קל יותר לשרת אתכם. אם שוב ניקח לדוגמא את הכשלים במעלית, הרי שחשוב לתעד אותם על מנת שבביקורת המעליות הבאה, או במקרים בהם תצוץ שוב תקלה במעלית, יהיה תיעוד מלא מתי ביקר בפעם האחרונה טכנאי ואיזה טיפול הוא ביצע.

מעלים את ערך הבניין

עבודה עם חברת אחזקת מבנים לא מטיבה עמכם רק בהווה, אלא גם בעתיד עם השבחת הבניין. ככל שהבניין שלכם יהיה מתוחזק יותר, כך גם ערכו ישמר ובמקרים רבים אפילו יעלה. נסו לדמיין את עצמכם בעת שאתם מתעניינים ברכישת נכס, הרי שתרצו לרכוש נכס בבניין מתוחזק היטב – גם בפנים וגם מבחוץ. העבודה עם חברת האחזקות משפרת גם את נראות הבניין וגם את הפונקציונאליות שלו – מה שיאפשר לכם לגבות יותר על הנכס שלכם במידה ותרצו למכור אותו.

זמינות מלאה, ליווי מלא

חברת אחזקת מבנים שתעבוד אצלכם לא מתחילה לעבוד בתשע ומסיימת בחמש, אלא מדובר בשירות מסביב לשעון המוענק לכם. גם ברגעים בהם חברת האחזקה לא תהיה נוכחת בבניין, יש לכם מענה אנושי מלא לכל בעיה, שאלה או בקשה. חלקת האלוהים שלכם אינה רק הדירה הפרטית שלכם, אלא הבניין בו אתם גרים. כעת, אתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שמניע את הבניין ודואג לתחזוקו.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה