תחסכו לכם כאב ראש עם חברת אחזקה

אפשר לומר כי יש לכם כיום שתי משרות עיקריות: הג'וב העיקרי שלכם שמפרנס אתכם ודרכו אתם מפתחים קריירה, ועוד ג'וב נוסף בעת שאתם חוזרים בכל יום אל דירתכם הכולל את מטלות הבית. האם תוכלו לחשוב על ג'וב שלישי ונוסף שיתפוס מקום בלו"ז שלכם? כנראה שלא. מלאכת תחזוק הבניין לא צריכה להיות מלאכה שמטרידה אתכם, בטח לא כשאתם יכולים להסתייע בשירות של חברת אחזקות המעניקה שירות לבנייני יוקרה.

 

כשל במעלית? יש מענה מלא

תוכלו לחשוב על חייכם בבניין ללא מעלית? הבשורה הטכנולוגית הזו הפכה את חייהם של רבים לקלים יותר, פשוטים יותר ומהירים יותר. המעליות הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים המודרנים, עד שאנשים נכנסים ויוצאים מהן מבלי להעניק תשומת לב לפלא האדיר הזה. מה קורה במידה והמעלית בבניין שלכם התקלקלה? עליכם לקרוא לחברת המעליות. אז זהו, שלא עוד! חברת אחזקות מבנים העובדת בשבילכם תדאג לקרוא לטכנאי מוסמך שידאג לתיקון מהיר ויעיל. הזמן הפנוי שלכם? נשאר שלכם ואינכם צריכים לוותר עליו לטובת טיפול כשלים בבניין.

 

תקלות במערכות החשמל? יש מי שדואג לכם

אחת המערכות החיוניות ביותר בבניין המגורים שלכם ובכלל היא מערכת החשמל. כל עוד המערכת עובדת, הרי שהכל טוב. מה קורה כשיש כשלים במערכת בדמות קצרים? כאן הבעיות מתחילות. כחלק מדיירי הבניין,  הרי שהבעיה הזו הייתה מטרידה אתכם והיה עליכם ביחד עם דיירים נוספים לדאוג למערך לוגיסטיקה שלם שיגיע לבדוק ולתקן. עם שירות של חברת אחזקה אתם יכולים להיות שקטים ולהיות עסוקים בעניינים שלכם – יש מי שדואג, מי שמטפל ומי שנשאר עם עין פקוחה כל הזמן.

 

החזות האסתטית של הבניין? אתם בידיים טובות

השירות שאתם מקבלים מחברת האחזקות לא מתחיל ונגמר במערכות המשרתות אתכם, אלא תקף גם לחזות הבניין שלכם. חברות האחזקה מעניקות כיום תשומת לב גדולה מאד לכל המעטפת החיצונית של הבניין, זאת על מנת להפוך אותו למזמין יותר. כך, אתם זוכים בטיפול של גננים ובפיקוח מלא על מנת להפוך את היציאה שלכם מהבניין וחזרתכם אליו לנעימה ומחבקת.

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה