4 סיבות מדוע כדאי לעבוד עם חברת החזקה

לפני שאתם רוכשים שירות מסוים, אתם מעוניינים לדעת מה יהיה הרווח שלכם ממנו. בשנים האחרונות יותר ויותר נציגים של בניינים החליטו להשקיע את מיטב כספם בעבודה צמודה אל חברת אחזקות – חברה שתיקח על עצמה את ניהול הבניין ואת הדאגה לכל האלמנטים השונים בו. מה הרווח שלכם מעבודה עם חברה שכזו? שימו לב:

אין עיכובים: יש בעיה? מתקנים

הרווח הגדול ביותר שיכול להיות לכם בעקבות עבודה צמודה אל חברת אחזקות, הוא העברת האחריות מהידיים שלכם אל ידיים אחרות. עד לרגע זה, בעת שהיה ליקוי בבניין או כשל שהצריך תיקון של איש מקצוע, היה עליכם לעצור מיד את יום העבודה שלכם ולהתחיל להתעסק בכל הנדרש: החל מהזמנת טכנאים, זימון ישיבת ועד על מנת להחליט איך לטפל בבעיה ולקשר בין הגורמים השונים. עם חברת אחזקה המצב הוא הפוך לגמרי: בעת שישנה בעיה, היא מטופלת מיד ללא כל עיכובים או בירוקרטיות.

 

טלפון שבור בין הדיירים? לא עוד

חברת אחזקות היא חברה שלא רק דואגת לכם ברגעי קיצון כמו בעת שיש צורך בתיקונים שונים, אלא גם בימי השגרה בהתנהלות והתקשורת בין כל הדיירים. כך לדוגמא, החברה איתה תעבדו תיקח על עצמה אחריות מלאה לדרוש תשלומים חודשיים מהדיירים עבור שירות האחזקה. אם עד היום היו אלה אתם שצריכים לעבור בין כל קומות הבניין ולדפוק על דלתות הדיירים, כעת יש מי שעושה זאת ועל הצד הטוב ביותר עבורכם.

 

אינכם צריכים לעבוד עוד בשתי עבודות

מלאכת תחזוק הבניין אינה מלאכה פשוטה, וכך המון פעמים נציגי ועד הבניין מרגישים כי הם ממקבלים בין שתי עבודות: הג'וב המרכזי שלהם וניהול ועד הבניין. חברת אחזקות שתעבוד בבניין שלכם היא זו שתנהל עבורכם את הכל – מא' ועד ת' ללא יוצא מן הכלל.

 

לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים – הרווח כולו שלכם

באילו בניינים עובדות חברות האחזקה? השירות ניתן גם לבנייני יוקרה בהם מתגוררים אנשים פרטיים, וגם עבור בנייני משרדים גדולים. אם פעם ההסתכלות על חברות כאלו הייתה נתפסת כמותרות, כיום ברור כשמש כי עבודתן נחוצה וחיונית לתפקודו התקין של הבניין.

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה