יותר ויותר אנשים שואפים לאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, הם מתקינים מצלמות אבטחה, עושים כמעט הכול ועדיין לא מרגישים בטוחים במקום המגורים שלכם. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם לא מרגישים מספיק בטוחים בסביבת בניין המגורים שלכם ומבינים כי איכות חיים זה לא רק טיפוח מבנה יוקרתי אלא גם הגנה ואבטחה על המקום? החדשות הטובות הן כי נכון להיום יותר ויותר וועדי בתים של בנייני מגורים בוחרים לתחזק את הבניין ובו זמנית לא לוותר על השקט שלהם ושל בני המשפחה האחרים. שואלים את עצמכם כיצד מערך אבטחה על בניין יכול לסייע לכם? מעבר לביטחון מסביב לשעון יש עוד כמה דברים שראוי לקרוא עליהם במאמר הבא. 

סביבה בטוחה ובחירת שירותי אבטחה עם יתרון

מגורים בטוחים ובחירת מצלמות אבטחה ייעודיות הם רק חלק ממעטפת שירותים שיכולים וצריכים להעניק לכם מעטפת הגנה טובה ביותר הכוללת בין היתר גם עמדת קבלה אשר תפקידה לברר אודות אנשים שאינם מורשים להיכנס לבניין. כמו כן, מבין היתרונות של שירותי האבטחה אין ספק כי הסיורים מסביב לבניין הם ערך עליון לבטיחות שאתם כל כך רוצים וצריכים לשמר עבורכם ועבור כל המשפחה. אלו יכולות להיות תנועות חשודות ולעיתים ייתכן כי תצטרכו עזרה פשוטה ביותר- בכל אלה מעורבת מערכת האבטחה בבניין שלכם ומעניקה לכם בדיוק את השקט שאתם מייחלים לו. אז בעידן בו הפריצות הולכות ומתרבות אין ספק כי אי אפשר לפסוח על שירותים אלה וכחלק מתחזוקת הבניין יש לוודא כי הביטחון שלכם לא ייפגע בדרך כזו או אחרת. 

איך בוחרים מצלמות לצרכי אבטחה בבניין?

בשלב הראשון בבניין יש כבר מצלמות אבטחה איכותיות ומוסוות- בעיקר כאלו שתדענה לתעד ולהקליט כל רכש או תרחיש אימה בזמן אמת. בחירת מצלמות חשובה לא פחות היות והיא זו שתתעד את כל מה שצריך בזמן אמת ותביא אתכם לחקר האמת בצורה החוקית ביותר. לכן, במעמד האבטחה חשוב לוודא כי המצלמות ממוקמות במקום הנכון והכי חשוב כי הן יכולות לקלוט את המידע בצורה ברורה וקבילה. עכשיו כל מה שנשאר לכם זה לבחור את הצוות שישלים את החסר ויאבטח את הבניין על הצד הטוב ביותר.

איך בוחרים אנשי אבטחה לצרכי אבטחה בבניין?

חיפוש אחר אנשי אבטחה לבניין ידרוש מכם לוודא כי מדובר באנשים בעלי ניסיון, ידע ואף ניסיון צבאי עשיר. יש לשכור שירותי חברה מיומנת, מקצועית לצד התמחות והכשרות המוכרות גם מטעמי החוק לרבות משטרת ישראל. כמו כן יש לבחור את חברת האבטחה על פי טובת הדיירים, הבניין והכי חשוב? עובדים שיודעים עד כמה השקט והבטיחון הם מעל לכל.  

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה