כיום בישראל ישנם בנייני יוקרה גבוהים, כמו גם בניינים שעברו התחדשות עירונית והפכו מבנייני 3 קומות לבניינים של 12 קומות ויותר. בעבר, מנקים פרטיים היו מצליחים לתחזק את הבניינים לגמרי לבד. כיום, בנייני המגורים זקוקים לשירות נרחב הניתן על ידי חברות הניקיון.

האם איש ניקיון אחד יכול לנקות ולתחזק את הבניין? התשובה דווקא חיובית. עם זאת, עדיף תמיד לעבוד אל מול חברה גדולה ולא אל מול אדם פרטי. הסיבות? ממש כאן לפניכם:

סטנדרט הניקיון של חברת ניקיון

נציגי בנייני היוקרה בישראל כמו גם בנייני המשרדים, פונים אל שירות של חברות ניקיון. אחת הסיבות היא סטנדרט הניקיון הגבוה. סטנדרט הניקיון בא לידי ביטוי בכמה דברים:

- שימוש בחומרי ניקיון איכותיים

- התאמה אידיאלית של סוג החומר לסוג המשטח המנוקה

- לו"ז עבודה מסודר ומתוכנן מראש

- אפשרות לביצוע ניקיון על הגובה

- בניית תכנית ניקיון בהתאמה אישית

חברת הניקיון מתאימה את שירות הניקיון אליכם בכל פרמטר. לדוגמא: החברה תנקה אצלכם בתדירות משתנה – זו המתאימה לכם והנדרשת על ידכם. בנוסף, אתם רשאים לתת דגשים לחברת הניקיון באשר למקומות ספציפים בהם תרצו שיושקעו שעות ניקיון רבות יותר. 

כמו כן, בשונה ממנקים פרטיים שלא יכולים לספק את כל השירותים השונים, חברות הניקיון דווקא כן. כך לדוגמא, עם ניקיון חלונות על הגובה. 

מנקה אחד בבניין יכול לתחזק אותו לבד?

התשובה חיובית. ישנם בנייני מגורים של 10 קומות, אותם מנקים אנשי ניקיון בודדים. צוות הניקיון מותאם אליכם בהתאם לדרישות שלכם, התקציב שלכם ואופי העבודה הנדרש. עבודת הניקיון הכללית כוללת את הדברים הבאים:

- ניקוי הלובי 

- ניקיון חדר הדואר

- ניקיון חדר האשפה

- ניקוי של המעלית

- ניקיון הקומות

- ניקיון דלת כניסה לבניין ועוד...

"אם כך, למה לא לעבוד ישירות עם מנקה פרטי?"

עבודה אל מול חברת ניקיון מבטיחה לכם בניין נקי. תמיד! בעת שאתם מתנהלים אל מול מנקה פרטי, אתם צריכים לקחת בחשבון את פוטנציאל הפנצ'רים בעקבות ימי חופשה, מחלה או אירועים בלתי צפויים. חברת הניקיון לעומת זאת משדכת לכם מנקה קבוע, כאשר במקרים הנדרשים ישלח מנקה מחליף – הכל על מנת להבטיח תחזוק ברמה הגבוהה ביותר לבניין שלכם.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה