חמש עובדות שלא ידעתם על חזרת אחזקה 

לכל הדיירים יש את אותו האינטרס: להיות דיירים בבניין נקי ומתוחזק. כשאתם עובדים עם חברת אחזקה, אתם זוכים לבניין מתוחזק על פי הדרישות והתנאים שתציבו. באיזו תדירות מנקה עבורכם החברה את הבניין? אתם אלו שמחליטים!

 

יוצרים תכנית עבודה המותאמת אליכם!

היתרון הגדול ביותר שיש לכם עם חברת אחזקה הוא ההתאמה המלאה אליכם. בעוד ישנן חברות ניקיון המחייבות אתכם למספר פעמים בשבוע או מנקים פרטיים שמבצעים את העבודה רק בתנאים שלהם, חברות האחזקה מציעות פורמט שירותי אחר: אתם קובעים, החברה מבצעת. באופן זה, אתם יכולים להחליט כמה פעמים בשבוע החברה תנקה אצלכם את הבניין. מטבע הדברים, לכל בניין יש את הצרכים שלו ועל כן נדרשת תדירות ניקיון אחרת. עם חברת אחזקה אתם יכולים לבנות את תכנית העבודה שתתאים לכם ביותר – גם מבחינת רמת התחזוק וגם מבחינת התקציב.

 

חלוקה לאזורים וקומות בבניין

תכנית העבודה שתבססו עם חברת אחזקה, תפרט את תכנית הניקיון שלכם. בעת שיש לכם תכנית מסודרת, אתם יכולים לעקוב אחר הביצוע של החברה ולוודא כי הבניין אכן מתוחזק על פי הסטנדרט הנדרש על ידכם. תכנית העבודה תפרט במדוייק את האזורים בהם יתבצע הניקיון ואת החלוקה לימים. כך לדוגמא, יכול להיות מסוכם כי לובי הבניין ינוקה בכל יום בשבוע, בעוד קומות הבניין השונות ינוקו יום כן ויום לא. ההחלטה? משותפת לכם ולחברת האחזקה כאשר המוטיבציה היא טובת הבניין.

 

מה משפיע על עלות העבודה עם חברת האחזקה?

ככל שהתדירות בה תעבוד אצלכם חברת אחזקה הינה גבוהה יותר, כך עלות השירות תעלה. מעבר לכך, ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על עלות השירות של החברה, כאשר אלו המובילים הם גודל הבניין ומספר הקומות. ככל שיהיו בבניין שלכם יותר קומות, כך העלות גבוהה יותר מאחר והעבודה נרחבת יותר. את העלויות השונות תוכלו לסכם עם חברת האחזקה לפני תחילת העבודה, כך שכל דיירי הבניין יוכלו להיות ערוכים. פרמטר נוסף המשפיע על עלות העבודה הוא כמובן המעליות ומספרן בבניין, שכן גם יש לתחזק אותן מבחינת הניקיון.

 

הצוות שמגיע אליכם הוא צוות קבוע

אז מה שונה העבודה של חברת אחזקה מעבודה של חברת ניקיון? ההבדל המהותי ביותר הוא כמובן הרכב הצוות שמנקה אצלכם. בעוד חברות הניקיון דואגות לשלוח אליכם צוותים מתחלפים, עם חברות האחזקה אתם זוכים לעבוד עם צוות קבוע שמנקה אצלכם. עבודה עם צוות קבוע היא עבודה סדירה יותר ויסודית יותר – זאת מאחר והצוות לומד מפעם לפעם להכיר טוב יותר את הבניין שלכם, מה שמאפשר בהתאמה גם לנקות אצלכם בצורה טובה יותר. מעבר לכך, הצוות מפתח אל הבניין שלכם לויאליות שבאה לידי ביטוי גם בתוצרים המשתקפים מולכם.

 

מתיבות הדואר, דרך המעלית ועד חדר המדרגות

חברת אחזקה לא פוסחת על שום פינה בדרך! מלאכת הניקיון תבוא לידי ביטוי בכל חלק ופינה בבניין שלכם: החל מהלובי והמעליות, דרך חדר המדרגות והקומות השונות ועד אזור תביאת הדואר וחדרי האשפה. כל פינה בבניין שלכם זוכה לטיפוח ותחזוק ברמה הגבוהה ביותר – כך שאתם זוכים באיכות החיים שתמיד רציתם.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה