איכות חיים מתחילה בתחזוקה מקצועית. הדיירים אשר השקיעו בהתקנת מערכות מתקדמות מעוניינים לשמור על סביבת המגורים או מקום העבודה ברמה הגבוהה ביותר, בין אם מדובר בשירותי ניקיון או תחזוקה של מערכות אלקטרומכניות. חשוב מאוד להקפיד בבחירת חברה אמינה ומנוסה המציעה שירותים אחזקה מקיפים בזמינות גבוהה וביחס אישי.
חברה בעלת צוות שנבחר בקפידה ותדע להעניק את הסיוע הנדרש והתחזוקה כך שלא תצטרכו לדאוג בנוגע לביצוע העבודה או תחזוקה שוטפת.

באילו שירותים ומערכות מטפלת חברת אחזקות?

חלק בלתי נפרד מהעבודה של חברות תחזוקה קשורה לתחזוקת מסגרות הבניין החיוניות לתפקוד. בין מסגרות ושירותים אלה ניתן למנות ייצור ארונות חשמל, מים, גז ותקשורת, מעקות ורפפות לפינוי עשן. לכל מוצר כזה השפעה על בטיחות המערכות וחברת האחזקה שומרת על מסגרות הבניין השונות.
ארונות מתכת, לדוגמא, מהווים את המתחם הדרוש לשמירה על מוצרי אלקטרוניקה, מים או גז הרגישים למגע עם האוויר, כימיקלים וזיהומים ומהווים חיץ להשגת גישה מוגבלת ומבוקרת. בייצור ארונות אלה נדרשת התאמה מקסימלית בין תכולת הארון – סוג התכולה ומשקלה ובין תנאי השטח.
כמו בבחירת חברת אחזקות, חשוב גם לבחור חברה המייצרת ארונות אלה שהינה בעלת ניסיון בבניית ארונות במידות המתאימות ביותר וגם בבחירת חומר איכותי ממנו בנוי הארון.
לחומר השפעה משמעותית על התוצר. כך למשל, אלומיניום נחשב כאחד החומרים העמידים ובאיכותיים ביותר בשל העמידות הגבוהה שלו בתנאי מזג אוויר קיצוניים הן קור והן חום וכן עמידות בפני שריטות ומזהמים, הפרעות אלקטרומגנטיות ויציבות וחוסן.
על אף החוזק של החומר הרי שניתן לייצר ממנו ארונות בעיצובים שונים, כך שמבחינה אסתטית אפשר בהחלט ליצור ארונות דקורטיביים שיתאימו לקו הסגנוני של המרחב. נהוג להוסיף לארונות חשמל, תקשורת, גז ומים גם משקופים העשויים מפלדת אל חלד שמגיבים בצורה חיובית למגע עם מים ואינם מפתחים קורוזיה. גודל המשקוף נקבע לפי מידות ומשקל הארון. 
מעקות מהווים אף הם פריט חיוני בסביבת המגורים והעבודה במטרה לגדר מקומות ולהעניק תמיכה בעת עלייה או ירידה במדרגות, מניעת סכנת נפילה או החלקה וגם להם יש תפקיד עיצובי כשחשוב לייצר מעקות על פי תקני הבטיחות המחמירים אך ניתן בהחלט לעצב מעקות בסגנונות קלילים, אווריריים וזורמים, במראה תעשייתי מודרני או כפרי חמים יותר בצבעוניות מגוונת ולשלב בין חומרים שונים כאשר גם בתחום המעקות יש העדפה ברורה למתכות בשל העמידות, החוזק והיציבות של החומר. כנ"ל בנושא של גדרות למיקום בשביל הגישה או בין הכניסה לבניין והחנייה גם במקרה זה, חשוב לעמוד בתקנות המחמירות ולדאוג שהגדר תהיה אסתטית למראה וכמובן תתאים לתנאי השטח.
שירותי בנייה כוללים גם התקנת רפפות לפינוי עשן כך שבמידה ותתחולל שריפה יהיה קל יותר לעצור את התפרצותה והתפשטותה.

בשירותי בניין איכותיים - התחזוקה קובעת

באופן טבעי, חברת אחזקות תוכל לבצע את עבודתה טוב יותר אם הושקעה מחשבה אסטרטגית בשירותי הבניין השונים כמו מסגרות הבניין, הארונות, המעקות, הרפפות והגדרות – כשהתשתית טובה וחזקה - התחזוקה פשוטה יותר לביצוע. עם זאת, כמו כל מוצר, עם הזמן עשויות להיווצר בעיות בשל תנאי מזג האוויר ושחיקת החומר והבשורות הטובות הן שיש על מי לסמוך!
במסגרת שירותי אחזקת הבניין דואגת החברה גם לתקינות ארונות החשמל, המים, הגז והתקשורת, מראה המעקות והגדרות ויכולה על ידי פיקוח ובקרה להבחין במידה וחלה שחיקה או נוצר בלאי ולדווח על כך או לטפל ולתקן את הנזק לפני שתיווצר סכנה שתפגע בבטיחות דיירי המבנה. מכאן החשיבות של תשומת הלב, המודעות והידע המקצועי של צוותי האחזקה באיתור וטיפול בתקלות וליקויים להשגת סביבת חיים ועבודה בטוחה ונעימה ככל שניתן. 

 
פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה