כבעלי עסקים, יש לכם אחריות גדולה מאד כלפי העובדים שלכם: אתם אלו שדואגים להם לתעסוקה, פרנסה, סביבת עבודה ראויה ואתם גם אלו שאחראים על הביטחון שלהם. מאחר ורווחת העובד חשובה לכם כל כך, אתם בוחרים להשקיע בדברים הקטנים והגדולים כאחד. 

לדוגמה: במשרד שלכם, פועלת חברת אחזקה וניקיון שמבססת בכל יום מחדש לעובדים שלכם סביבה עבודה נפלאה! בימי השגרה, העובדים שלכם מרוצים ובטוחים. עם זאת, האם אתם ערוכים גם לאירועים בלתי צפויים? כשמדובר על ביטחון העובדים מדובר כמובן גם על שומר בכניסה לבניין המשרדים, אך לא רק.

התקנת ספרינקלרים במשרד – עד כמה היא קריטית?

קריטית מאד. כאנשים מבוגרים, המון פעמים קל מאד להאמין בלב שלם כי "לי זה לא יקרה". אז לא, שריפות לא מתרחשות אך ורק ממשחק של ילדים בנרות או גפרורים. אינכם צריכים להמר על שלומכם ועל שלום העובדים שלכם, והתקנת המתזים – ספרינקלרים, היא זו שתבטיח כי גם באירועי חירום, איש לא יפגע. כמעסיקים, חשוב לכם לטפח את השגרה המבורכת. את אותו הטיפוח, יש להביא לידי ביטוי גם במחשבה על האירועים הקיצוניים והמסוכנים ביותר, לרבות שריפות.

התקנת מערכת כיבוי איש מצילה חיים!

התאונות המצערות ביותר מתרחשות לרוב בעקבות חוסר תשומת לב: מסיגריה דולקת, דרך תנור חימום שנפל ועד נר שמצא עצמו על השטיח. אתם לא יכולים לשלוט (וגם לא רוצים) על העובדים שלכם, ועל כל פעולה שהם עושים או לא עושים. מה שאתם כן יכולים לעשות, הוא למנוע מראש תרופה למכה ולהתקין את המתזים ואת מערכות כיבוי האש המשוכללות ביותר. כבעליו של העסק, האחריות שלכם היא לבסס את תנאי העבודה הבטוחים ביותר! 

שירות אחזקה והתקנת מתזים – מה חשוב לדעת?

התקנת המתזים מתבצעת על ידי חברה חיצונית. עם זאת, חברת האחזקה שבבניין שלכם היא זו שתדאג לבצע בדיקות תקינות, ובמקרים הנדרשים לקרוא לאנשי מקצוע רלוונטים. בעוד החברה המתקינה את הספרינקלרים מתקשרת אתכם בהתקשרות חד פעמית במעמד ההתקנה, חברת האחזקות היא זו שמלווה אתכם בכל יום – בשגרה ובחירום. 

זכרו: לא חשוב היכן העסק שלכם ממוקם, כמה עובדים אתם מעסיקים ומהו השירות שאתם מעניקים. מטרת העל שלכם היא להבטיח כי העובדים שלכם יחזרו בשלום לביתם בסוף יום העבודה. התקנת המתזים היא משהו נוסף שאתם יכולים לעשות למען בטיחות ההון היקר לכם מכל – העובדים.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה